Odpłacili posłance PO za popieranie apartheidu

Opublikowano: 19.12.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2298

Posłanka Platformy Obywatelskiej Dorota Niedziela poinformowała na „Facebooku”, że wandale „zniszczyli elewację i płot” jej domu. Z informacji przekazanych we wpisie wynika, że o sprawie zawiadomiła policję. Czyn, jakiego doznała posłanka, był odpowiedzią obywatela na jej parcie do wprowadzenia segregacji sanitarnej w Polsce.

Nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Informacja została przekazana przez posłankę w sobotę po godz. 13:00 za pomocą mediów społecznościowych. Na płocie odgradzającym jej posesję widać wymalowane czerwoną farbą symbole Polski Walczącej i napisy „Tu mieszka zdrajca Polski” i „Stop segregacji sanitarnej i szczepieniom”.

Posłanka w swoim poście poprosiła też o pomoc w ujęciu sprawcy: „Kochani jeśli ktoś widział sprawcę, który próbuje mnie przestraszyć i zniszczył elewacje i płot mojego domu proszę piszcie! To niedopuszczalne właśnie zawiadomiłam policję!! #Kęty Niestety to musiał być ktoś miejscowy”. Posłanka PO nie kryje swoje zaskoczenia. „Jestem wstrząśnięta. Nie pamiętam, żeby ktoś tak napastował posła” – powiedziała. „To jest dla mnie dramatyczna akcja. Można się załamać nad tym, co się dzieje i do czego dochodzi” – dodała.

Może pora, aby pani posłanka zastanowiła się, kogo reprezentuje, a także czy naród godzi się na to, aby ktoś za nich decydował, czy mają się szczepić, czy też nie? Może warto, aby przypomniała sobie art. 39 i 68 Konstytucji RP? Nawet jej do głowy nie przyszło, że wandalizm, którego doświadczyła, jest reakcją społeczeństwa na uprawianą przez nią faszystowską politykę.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. MakSym 19.12.2021 13:57

  Powinna cieszyć się raczej, że jej ktoś tej budy nie spalił albo choćby noska pięścią nie wyprostował.

 2. adambiernacki 19.12.2021 14:07

  Uwielbiam zacne inicjatywy obywatelskie.

 3. akami 19.12.2021 15:48

  chciala zaistniec. nikt jej nie zna. a tak nosna wrzutka w mediach glownego scieku.

 4. agama 19.12.2021 16:19

  jak widać politycy dopiero zaczynają zauważać obywateli, kiedy ci zamiast centrach miast wyrażają swoje niezadowolenie pod ich domami

 5. Grzechu 19.12.2021 17:06

  Brawo popieram takie inicjatywy

 6. shkshk 19.12.2021 20:42

  Szkoda że tylko tyle, ale liczę że sprawca naprawi swój błąd i da popalić rodzinie posłanki konkretnie!

 7. Kormoran111 19.12.2021 23:57

  I bardzo dobrze bo inne pokojowe sposoby na nich nie działają.

 8. Matylda 20.12.2021 09:45

  Wszystkie zdradzieckie mendy powinny wiedzieć, że my wiemy, gdzie mieszkają, powinny być protesty i blokady domów polityków, niech wkurzeni sąsiedzi dadzą im popalić.
  Wstydu nie mają zdrajcy, tak własną twarzą i nazwiskiem firmować kradzież wolności i majątku współobywateli. Powinni wiedzieć, że za zdradę jest stryczek, a sprawiedliwość może nieruchliwa, ale pewna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.