Odkryto równoległe wszechświaty

Opublikowano: 31.12.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 994

Dr Ranga-Ram Chary swoje odkrycie zaprezentował w „Astrophysical Journal”. Astrofizyk wskazuje na to, ze wszechświaty równoległe nie tylko istnieją, ale nawet oddziałują z naszym wszechświatem. Ranga-Ram Chary opisuje, że nasz rodzimy Wszechświat jakiś czas temu stykał się z kolejną „bańką życia”. Ponadto w „obcym” Wszechświecie prawa fizyczne znacznie różnią się od tych działających w naszym, co powoduje zauważalne zmiany w naszym świecie. W ten sposób badacze częściowo potwierdzają starą ideę science fiction o istnieniu wieloświata. Obcy wszechświat zawiera większą gęstość barionów i fotonów (cząstek subatomowych). Według ekspertów ich liczba jest około 10 razy większa niż w naszym własnym Wszechświecie! Oznacza to, że astronomowie byli w stanie policzyć liczbę barionów cudzej „bańki” i powiedzieć: w tym wszechświecie dzieje się coś niezwykłego i całkowicie niewiarygodnego. Czy odkrycie wyjaśni choćby sprawę Deja vu? Czy da nam zrozumieć ewenement Dopelgangerów?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.