Odkrycie wimany w Afganistanie

Opublikowano: 20.03.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1355

Audycja dotyczy wydarzeń z marca 2012 r. Kanclerz kanclerz Niemiec Angela Merkel stała się ostatnią osobą, która w linii zachodnich przywódców, odbyła „nagłą i niespodziewaną” wizytę w Afganistanie. Dalej raport wskazuje na zwiększony ruch informacyjny i podniecenie wśród naukowców wojskowych. Śledzono też wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Obamy, brytyjskiego premiera Davida Camerona i prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Wszyscy przerywali swoje wizyty i zmierzali do Afganistanu. Tylko podróż Sarkozy’ego była utajniona, ponieważ znajdował się on już w tym samym czasie w Indiach podczas wizyty państwowej, i został przewieziony przez amerykański samolot wojskowy do afgańskiej strefy wojennej. Co odkryto w Afganistanie i jak ważne jest to odkrycie dla ludzkości?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.