Odkrycie w Wielkim Kanionie potwierdza legendą Indian Hopi o „Pradawnych mieszkańcach podziemi”?

Opublikowano: 05.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 217

Co odkrył przypadkowo podróżnik GE Kincaid płynąc łódką po rzece Kolorado? Skąd w Wielkim Kanionie znalazło się podziemne miasto z egipskimi mumiami? Jak wielki jest kompleks starożytnych jaskiń zamieszkiwanych przez blisko 50 000 populację tajemniczych ludzi? Dlaczego w komorze grobowej znajdują się tylko mumie mężczyzn? Co skrywa niedostępna “Czarna Komora”? Czy starożytni mieszkańcy jaskiń produkowali zabójcze gazy? W jaki sposób potrafili utwardzić miedź bardziej niż stal? Co robi w potężnej, podziemnej świątyni w Wielkim Kanionie posąg medytującego Buddy?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o