Odkrycie w Wielkim Kanionie potwierdza legendą Indian Hopi o „Pradawnych mieszkańcach podziemi”?

Opublikowano: 05.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4

Co odkrył przypadkowo podróżnik GE Kincaid płynąc łódką po rzece Kolorado? Skąd w Wielkim Kanionie znalazło się podziemne miasto z egipskimi mumiami? Jak wielki jest kompleks starożytnych jaskiń zamieszkiwanych przez blisko 50 000 populację tajemniczych ludzi? Dlaczego w komorze grobowej znajdują się tylko mumie mężczyzn? Co skrywa niedostępna “Czarna Komora”? Czy starożytni mieszkańcy jaskiń produkowali zabójcze gazy? W jaki sposób potrafili utwardzić miedź bardziej niż stal? Co robi w potężnej, podziemnej świątyni w Wielkim Kanionie posąg medytującego Buddy?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o