Odezwa do mieszkańców dystryktu 2231

Opublikowano: 24.06.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2273

Jeden z generałów, który napisał do rządu Francji głośne ostrzeżenie o rozpadzie Państwa w wywiadzie telewizyjnym.

https://youtu.be/xziuvusBHu0

Podał bardzo ciekawe informację na temat „społeczności”, która kontroluje media. Najciekawsze, że padło nazwisko „Dreyfus”. Jest to nazwisko typowo pochodzenia żydowskiego, pewnie było to przyczyną działań prokuratury, która wszczęła śledztwo w sprawie jawnego zniesławienia i podżegania do nienawiści i przemocy ze względu na pochodzenie lub przynależność do grupy etnicznej, narodu, rasy lub religii, czyli sprawę podciągnięto pod antysemityzm. Dreyfus to nazwisko związane m.in. z aferą Alfreda Dreyfusa, generalnie to dość popularne nazwisko i ciężko skojarzyć o jakiego konkretnego Dreyfusa może chodzić.

W mojej ocenie generał nie miał na myśli „społeczności” w sensie społeczności żydowskiej lecz raczej pewne dobroczynne organizacje, takie jak np. Les Henokiens, zrzeszające rodziny, które nieprzerwanie prowadzą biznes od co najmniej 200 lat. Co ciekawe, jest tam firma rodziny Dreyfusów – skromny mało znany Bank w Szwajcarii o kapitale zakładowym 30 MLN CHF.[1]

Ogromna pula różnych charytatywnych i prorozwojowych stowarzyszeń, fundacji tworzona jest przez 1,2 mln osób zrzeszonych w organizacji ROTARY, czyli tzw. Rotarianie, jak sami chwalą się to na liście ich najwybitniejszych członków, jest np. Bill Gates czy Papież Franciszek.[2]

Jest to rodzaj klubu, który w odpowiedni sposób kształtuje dzieci i młodzież w duchu wspólnego dobra, jedności ludzi, globalizacji itd. Jako swój największy sukces podają walkę z polio. Wpłacając dobrowolną kwotę na ten szczytny cel fundacja Gatesów wpłaci trzykrotność wpłacanej sumy. Jest to więc grupa ludzi, która kieruje się swoim motto: „Służba ponad korzyść własną”.

Czy w imię spełnienia swych idei są w stanie posunąć się do manipulacji wykorzystując media? Na pewno nie! Wszak to grono ludzi zacnych i nie patrzących na interes własny. Chcą zmienić szpetny świat w Nowy Wspaniały. Polska to wg nich „dystrykt 2231”.[3] Nie wiedziałem, że jesteśmy dystryktem a nie Państwem, ale państwowość jest przereklamowana.

Panie Dreyfus, kimkolwiek jesteś, może już czas powiedzieć prawdę, pokazać świat takim jak jest. Może zamiast kształtować ludzkie myślenie pozwolić im myśleć samodzielnie. Przesyłam taką intencję.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

Przypisy

[1] https://www.henokiens.com/content.php?id=51&id_membre=31

[2] http://www.konstancinrotary.pl/o-rotary/

[3] https://rotary.org.pl/co-to-jest-rotary/dystrykt-2231/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o