Od wczoraj prezerwatywy we Francji są bezpłatne

Opublikowano: 02.01.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1285

Od 1 stycznia we Francji weszła w życie decyzja, zgodnie z którą prezerwatywy stały się bezpłatne dla osób w wieku od 18 do 25 lat.

Prezydent Emmanuel Macron ogłosił tę decyzję na początku grudnia 2022 roku. „Rozpoczynamy małą rewolucję w dziedzinie antykoncepcji” – skomentował tę decyzję Macron.

Środek ten ma na celu zwalczanie rozprzestrzeniania się AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową. „Jeśli chodzi o edukację seksualną, niewiele wiemy na ten temat. Rzeczywistość bardzo, bardzo różni się od teorii. Jest to obszar, w którym musimy znacznie lepiej kształcić naszych nauczycieli” – powiedział Macron cytowany przez AFP.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.