Od sztucznych kryzysów do technokracji

Opublikowano: 27.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 521

Technokracja to ruch, który narodził się w Stanach Zjednoczonych w latach 1930., kiedy to naukowcy i inżynierowie przedstawili projekt nowego utopijnego systemu ekonomicznego zarządzanego nie przez polityków, lecz właśnie przez naukowców i inżynierów. Choć do 1940 r. ten radykalny ruch zdążył już stracić impet, odrodził się z pełną mocą w 1973 r., gdy jego pierwotne założenia zostały przyjęte w nowej, odświeżonej formie przez elitarną Komisję Trójstronną (założoną przez Zbigniewa Brzezińskiego i Davida Rockefellera) pod nazwą „Nowy Międzynarodowy Porządek Gospodarczy”. Rozmowa Patricka Wooda z Mikem Adamsem z „Natural News”.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.