Oczy diabła

Opublikowano: 06.02.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2210

Film Patryka Vegi „Oczy diabła” to dokument opowiadający o handlu dziećmi w Polsce i wielu europejskich krajach. Poznajemy w nim historię kobiety, która decyduje się sprzedać swoje dziecko, a misją reżysera jest uratować je przed tragicznym losem. Film budzi kontrowersje – według jednych przedstawia brutalną prawdę o okrutnym handlu ludźmi na adopcje, prostytucję, sadystyczne zabójstwa i przeszczepy organów, według innych został ustawiony i przekoloryzowany. Psycholodzy zwracają uwagę na spontaniczne, szczere i niewymuszone wypowiedzi.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dorota Nawigatorka 07.02.2021 10:43

    Prawda jest zbyt drastyczna i nie do przyjęcia dla wielu ludzi. Jeśli ktoś nie dojrzewał do podobnych informacji wcześniej, to je po prostu wyprze. Na zasadzie: co nie mieści się w moim światopoglądzie, to nie istnieje. Pisał o tym David Icke wiele, wiele lat temu…

  2. Cami 27.02.2021 19:49

    Myslacy nie rejestruja sb a tym bardzej swoich dzieci w zadnych bazach danych dawcow szpikow krwi jak niemiecka baza najezdzcow dkms.pl, to niczym allegro dla chetnych i zamoznych biorcow, a jak wiadomo czlowiek to bestia przekupna 🙁

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.