Ochronią Trumpa przed małpami i widokiem biedy

Opublikowano: 23.02.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1068

Pojutrze zacznie się oficjalna wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Indiach, które przygotowują wszystko w najdrobniejszych szczegółach: armia ma go ochronić m.in. przed atakiem małp. Będzie też ekstra-prezent: dla szefa imperium i miliardera buduje się mur, by nie musiał oglądać indyjskiej biedy…

Stawką wizyty ma być podpisanie indyjsko-amerykańskiego układu handlowego, który w przeciwieństwie do innych przygotowań wymaga jeszcze ostatecznej zgody Trumpa. Najpierw prezydent Ameryki wyląduje w Ahmedabadzie, rodzinnym mieście premiera Narendry Modiego.

W ostatniej chwili władze połapały się, że kiedy gość będzie jechał samochodem, zobaczy dzielnicę nędzy, slumsy, które ciągną się wzdłuż drogi, kończy się więc budowa muru na odcinku dwóch kilometrów, by nie narażać go na taki widok. Oczywiście sama droga zostanie pieczołowicie pozbawiona źle wyglądających biedaków, którzy mogliby go witać lub tylko tam być. Cały mur zostanie przykryty świeżo ściętymi, pachnącymi kwiatami.

Inny problem to małpy. Trump z żoną mają odwiedzić potem Tadż Mahal, słynne mauzoleum z XVII w. zwane też Świątynią Miłości; dawny imperator Wielkich Mogołów postawił je swojej żonie, zmarłej z powodu zbyt częstych porodów (14 dzieci). Piękną budowlę od dawna zasiedla ok. 700 małp, które uważają ją za swoją własność, i bywa, że gryzą turystów. Zaangażowano wojsko i policję uzbrojone m.in. w broń z tłumikami oraz proce na kamienie i katapulty z granatami, które mają uprzednio wystraszyć stado, by nie wystraszyło Trumpa.

Kilka lat temu miejscowe makaki zabiły 72-letniego turystę. Rzucały w niego cegłami.

Autorstwo: JSz
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 2,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ