Obudźcie się owieczki

Opublikowano: 01.09.2017 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 3

Zapis wystąpienia Michała Kosakowskiego podczas festiwalu fantastyki Polcon 2016 we Wrocławiu. Prelegent zaczął od wyliczenia najpopularniejszych teorii spiskowych, a potem zajął się psychologią teorii spiskowych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że w miarę upływu czasu coś co dawniej uważano za teorie spiskowe znalazło swoje potwierdzenie obecnie. Niemniej jednak zaliczanie chemtrails (smugi chemiczne), HAARP i technologii kontroli umysłu czy światowych elit żydowsko-syjonistycznych rządzących światem do teorii spiskowych świadczy o głębokiej niewiedzy w tym temacie lub bazowaniu na mainstreamowej wiedzy, choć autor starał się zachować neutralność w odniesieniu do prezentowanych przez siebie treści.

Źródła: NiezaleznaTelewizja.pl, YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o