Obozy koncentracyjne w USA?

Opublikowano: 19.03.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1290

W internecie można znaleźć wiele filmów, w których grupa Anonymous przedstawia teorię na temat sytuacji politycznej na świecie. W poniższym filmie nie usłyszymy jednak o numerach telefonu Donalda Trumpa, a o masowym zabijaniu Amerykanów.

W filmie mowa o obozach FEMA, które zostały utworzone przez The Federal Emergency Management Agency zgodnie z rozporządzeniem prezydenta. Obozy powstały oficjalnie ze względów bezpieczeństwa. W przypadku buntu obywateli, lub wojny, mają one spełniać funkcję ochronną. Dobrze strzeżone, w całości odgrodzone, z dostępem do linii kolejowej. Te wszystkie czynniki sprawiają, że wiele osób kojarzy je z obozami zagłady jakie tworzyła III Rzesza Niemiecka. Dodatkowo, niektóre źródła podają, że obecny prezydent Barack Obama wydał ponad 1 bilion dolarów na zbiorowe groby. W sumie w całych stanach znajduje się ponad 5 milionów zbiorowych grobów. Wszystko to stworzone zostało w celu dbania o bezpieczeństwo narodowe.

Jedna z teorii mówi o chęci stworzenia jednego wielkiego ogólnoświatowego rządu, który będzie w stu procentach kontrolować każdy aspekt życia obywateli. Stworzenie obozów, miałoby na celu zbudowanie prostych więzienia dla wszystkich przeciwników nowego porządku. Teoria ta jest rozpowszechniana przede wszystkim przez grupę Anonymous.

Dodatkowo ciekawość wszystkich podsyciły informację dotyczące przetargów jakie organizowała FEMA, Zamówienia w ogromnych ilościach dotyczyły: tysięcy szczepionek przeciwko wirusowi grypy, odzieży (w tym 10% w rozmiarach dziecięcych), wspomnianych wcześniej kontenerów, które według niektórych mogą być zbiorowymi trumnami, dodatkowo w skład przetargu wchodziła duża ilość sprzętu medycznego. Zamówienia jednocześnie nie pokrywają się w żadnym stopniu z późniejszymi akcjami np. pomocy cywilom w strefach wojny.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. janpol 19.03.2016 14:23

  A może jest prostsze wyjaśnienie? Po serii klęsk żywiołowych (np. Katrina i spustoszenia jakie wywołała na Florydzie ale głównie w Luizjanie i Nowym Orleanie) na rząd USA wylano “kubły pomyj”, że nic nie zrobił aby przeciwdziałać skutkom takich katastrof, więc zaczęli coś robić a katastrofy jakie mogą ich dotknąć są naprawdę olbrzymie (np. trzęsienie ziemi w Kalifornii, tsunami czy wybuch super-wulkanu w Yellow Stone) a zagrożone są setki tysięcy a nawet miliony mieszkańców.

 2. Piechota 19.03.2016 19:14

  Może niezbędne będzie wprowadzenie światowej dyktatury (od wielu lat stara się o to USA), żeby ratować gatunek ludzki, żeby ludzie się nie wyrżnęli, żeby nie wybuchła 3 wojna światowa, taka totalna. Im bardziej się rozwinie technika, tym większych okrucieństw człowiek może się dopuścić w “sprzyjających warunkach”. Naiwni są ci, którzy wierzą, że “cudowna” technologia ich ochroni: może być zupełnie odwrotnie.

 3. Light 19.03.2016 19:18

  Jeżeli doszłoby do erupcji wulkanu w Yellowstone, to byłby koniec USA.
  To jest z resztą idealne miejsce, by jedną bombą penetrująca/głębinową zniszczyć ten kraj – zbombardować wulkan.

 4. egzorcysta-metafizyk 19.03.2016 20:04

  Boże co wy wypisujecie ludzie – nie chce wam się poszperać czy jesteście za Nowym Porządkiem Świata?… Chcą nas masowo wymordować i tyle w temacie.

 5. Piechota 20.03.2016 13:21

  Nawet jeżeli ludzki gatunek wyginie, to dzięki temu przyroda się odrodzi, zagrożone gatunki odbudują, oczyści się cała biosfera, atmosfera, gleba i oceany. Są przykłady na wprost niesamowitą ekspansję przyrody w rejonach całkowicie opuszczonych przez człowieka (np. po awarii atomowej na Ukrainie). Wydaje się jednak, że nawet po hekatombie atomowej, ludzie przeżyją i odbudują dokładnie taką samą chorą cywilizację, ponieważ raczej nie zniknie ta podstawowa cecha człowieka jaką jest chciwość i inne cechy nie pozwalające mu rozwinąć szczęśliwej cywilizacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.