Obostrzenia dla nieszczepionych!

Opublikowano: 25.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 866

Według przecieków z PiS-u nowe obostrzenia od 1 grudnia będą wprowadzone tylko dla osób niezaszczepionych. Przeciek kontrolowany to metoda stosowana przez PiS, aby z jednej strony wysondować nastroje opinii publicznej (czy opór nie będzie zbyt silny – wtedy pomysł jest wycofywany), a z drugiej (jeśli opór będzie nikły) przygotować psychologicznie obywateli do wejścia w życie. PiS chce zamydlić oczy, że będzie to ustawa ponadpartyjna, aby zbyt mocno nie drażnić zbyt mocno swoich wyborców i zwalić część winy na inne partie. Apartheid i związana z nim weryfikacja osób wchodzących do miejsc użyteczności publicznej (sklepy, hotele, itd.) oznacza stygmatyzację osób bez certyfikatu. Dzielenie obywateli na posiadających większe i mniejsze prawa jest niezgodne z Konstytucją.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.