Objęta zakazem eksportu polska broń jedzie na Ukrainę!

Opublikowano: 06.02.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 925

https://www.youtube.com/watch?v=OZUckgBjhfc

PiS zakazał kiedyś eksportować polskie „Pioruny” – zestawy do rażenia celów latających – za granicę, szkodząc polskiej zbrojeniówce, aby nie były konkurencją dla broni USA. Oficjalny pretekst był, że są zbyt nowoczesne i łatwe w obsłudze. Tymczasem rząd Morawieckiego zgodził się wysłać je na przesiąkniętą korupcję Ukrainę i to za darmo! Mogą się szybko pojawić tanie podróbki „polskiej myśli technicznej”. Za coś takiego PiS powinien stanąć przed trybunałem za zdradę państwa.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.