Objawy autyzmu u zaszczepionych niemowląt małp

Opublikowano: 25.11.2016 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 496

Debata nad tym, czy szczepionki powodują autyzm, jest daleka od zakończenia i wkroczyła w nowe stadium wraz z nowym badaniem zaprezentowanym niedawno na Międzynarodowym Spotkaniu w sprawie Badań Autyzmu w Londynie, obracając w niwecz popularny pogląd mówiący, że wszelkie związki między szczepieniami i autyzmem zostały obalone przez naukę.

Badania przeprowadzone na niemowlętach małp makaków wykazały, że harmonogram szczepień amerykańskiej agencji CDC (Centers for Disease Control and Prevention – Ośrodki Kontroli i Zapobiegania Chorobom) wywołał objawy autyzmu u zaszczepionych małp, podczas gdy u żadnej z nieszczepionych małp to schorzenie nie wystąpiło.

Naukowcy z Uniwersytetu Pittsburskiego w Pensylwanii przetestowali na małpich niemowlętach typowy harmonogram szczepień zalecany przez CDC dla ludzkich niemowląt w latach 1990., a następnie przyjrzeli się skutkom tych szczepień i porównali je ze stanem zdrowia małpich niemowląt, którym nie podano szczepionek (nawiasem mówiąc, DNA makaków jest w blisko 94 procentach zgodne z DNA ludzkiego genomu, co czyni je odpowiednimi obiektami do porównań i oceny).

Według szczegółów badań przekazanych przez SafeMinds, grupę roboczą ds. bezpieczeństwa publicznego dążącą do ujawnienia prawdy o związku między szczepionkami i autyzmem, zaszczepione makaki doświadczyły zwiększonego wzrostu mózgu, który cechuje szczepione ludzkie niemowlęta, u których rozwija się później autyzm. Te zmiany w rozwoju mózgu były wyraźnie zauważalne w porównaniu z ich nieszczepionymi rówieśnikami i wykazywały wyraźne oznaki upośledzenia charakterystycznego dla autystycznych dzieci.

“Szczepione naczelne wykazywały inne tempo dojrzewania ciała migdałowatego mózgu niż nieszczepione małpy” – wyjaśnia SafeMinds. “Niewydolność ciała migdałowatego od dawna jest wiązana z autyzmem. Ciało migdałowate odpowiada za emocje, pamięć i uczenie się. Osoby z autyzmem często mają z tym problemy”.

Ponieważ wiele szczepionek, podawanych dzieciom w latach 1990 zawierało rtęć w postaci toksycznego tiomersalu, szczepionki podane małpom również go zawierały. I choć tiomerasol został wycofany z wielu podawanych dzisiaj szczepionek, z wyjątkiem szczepionek przeciwko grypie i kilku innym chorobom, plan szczepień rozrósł się z kilku szczepionek w latach 1990. do ponad dwudziestu obecnie.

„Teraz dzieci mogą otrzymać aż 24 szczepionki do 2 roku życia i nawet 5 zastrzyków w czasie jednej wizyty (…). To badanie wskazuje na pilną potrzebę starannego śledztwa w sprawie szczepień, rtęci i zmian zachodzących u autystycznych dzieci” – oświadczył Lyn Redwood, dyrektor SafeMinds. “SafeMinds wzywa do bezstronnych badań w dużej skali, które przyjrzą się medycznym objawom autyzmu oraz skutkom powodowanym przez szczepionki podawane w ramach programu szczepień”.

Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. rumcajs 25.11.2016 12:36

  Gdyby życie na ziemi było zagrozone chorobami zakaxnymi, dawno juz by go na ziemi nie było. Nawet najwieksze “plagi” pustoszące swiat, były spowodowane brudem, głupota, czy zwykła niewiedza. Część spustoszeń, nawet tych 20 wiecznych wywołanych ewidentnie szczepieniami, jest skrzetnie ukrywana, chocby efekty uboczne szczepień zołnierzy usa, przybywajacych do europy w czasie pierwszej WŚ, albo przed inwzja na Irak…
  Zatem skoro ludzkość i zycie na ziemi dało sobie rade z chorobami zakaxnymi przez setki tysięcy lat, a “plagi” zaczeły sie pojawiać wraz z działanaimi człowieka, logiczne jest że wywołał je CZŁOWIEK!! Człowiek ze swoim dążeniem do maksymalizacji Zysku, stąd rtęć i aluminium, albo nawet ołów w szczepionkach, bo mozliwośc dłuższego jej magazynowania, to ZYSK!! Stad w szczepionkach w latach 70-80 pojawiaja sie te trucizny.
  Kolega poddaje w watpliwość że te metale zwiekszaja podatność na zachorowania na kilka zchorzeń, że wywołuja je szczepionki…Hm, to smieszne, bo udowodniono że włwsnie miedzy innymi te pierwiastki zwiekszaja zachorowalnośc na rózne zchorzenia, ale według “szczepionkowców”, nie to co jest w szczepionkach….
  Kolega pisze, że byc może szczepionki cos wzmacniają, ale nie sa powodem w 100% za jakąś chorobe… To tak samo jakby twierdzic, że postrzał nie jest pwodem smierci, bo postrzelony umiera z powodu wykrwawienia!!!! To jest klasyczny przykład HUCPY…
  Tak samo manipuluje sie statystyki, aby nie wykazac zwiazku szczepienia z zachorowaniem, lub smiercia. Ogranicza sie ilość zgonów z ewentualnym powiązaniem z powikłaniami ze szczepieniem, do 1 miesiaca… Jest to oczywista manipulacja, bo zgon może nastapic nawet kilka lat po szczepieniu, a rozpoznanie i powiazanie objawów ze szczepieniem, nawet kilka miesiecy od daty szczepienia!!
  W wielu krajach prowadzone sa badania skuteczności szczepień przeciwko grypie, i badania te pokazuja całkowita nieskutecznośc takiego szczepienia, ba nawet zwiekszenia ryzyka zachorowania, lub nawet smierci, skoro jest wiecej przypadków zachorowań, posród ludzi zaszczepionych, niz tych niezaszczepionych. Takie badania sa skrżetnie usuwane z przestrzeni medialnej, a autorzy zastraszani.
  Zatem wytłumacz mi kolego, dlaczego w wiekszosci krajów UE, a jest ich 18, nie ma takiego przymusu, jak w prl-bis, zwanym “wolna polska”, a zachorowanośc na te zaszczepiane chporoby jest mniejsza niz u nas??? Mimo, że “wyszczepialność” u nas to ok 95%, a tam róznie, od ok 60, do ok 75%…Dlaczego u mich nie regresu tych strasznych chorób, jakimi to szarlatani za kase korporacji strasza nas, polaków???

  Jest jeszcze jeden aspekt, który przemawia do mnie, że “antyszepionkowcy” maja racje…
  KASA!!!
  Oni na tych badaniach, czy publikacjach nie zarabiaja, natomiast korporacje płaca za tworzenie stron propagujących ich “wyroby”, płaca lekarzom za “pomoc” w propagowaniu swoich wyrobów, wymuszaja róznymi metodami, prawnymi, i pozaprawnymi usuwanie innego sposobu myslenia, czy publikacje podwazajace skutecznośc, albo szkodliwość szczepień. Ponad to zarabiaja CIĘZKIE PIENIADZE na sprzedawaniu swoich truciz, ba nawet jak w usa, kupując sobie immunitet prawny za powikłania poszczepienne!!! Czy ktos kto dązy tylko do maksymalizacji zysku, chowa sie za immunitetem, lub w inny sposób chce uniknąc odpowiedzialności za szkody jakie wyrzadza ich wyrób, to nie sa dowody na to, że cos kombinuja, że ich “badania” nie sa uczciwe, a tylko ściema propagandowo, reklamową??
  Zacznij kolego MYSLEC, to nie boli, chyba że juz się zaszczepiłeś przeciwko zdrowemu rozsadkowi, i “łykasz” każdą “ścieme” jako prawde objawiona…

 2. Brev 25.11.2016 14:08

  @pudson

  Związek szczepionek do autyzmu jest dla mnie analogiczny do młotka i siniaka. Sam młotek jest niegroźny, ale gdy zostanie nim zadany cios, niektórzy przejdą to lekko, inni gorzej a inni nie przetrwają. I teraz można by powiedzieć: to nie wina młotka, tylko genetyczna skłoność do siniaków bądź inna niewydolność nie pozwalająca przetrwać uderzenia.
  Pytanie czy warto wogóle tym młotem walić? Czy potencjalne zyski na pewno przewyższają straty? – nie ma nigdzie takich informacji.

  Patrząc na czyste dane statystyczne, w jakimś tam okresie wystąpiły dwie tendencje. Spadek zachorowań na pewne choroby i wzrost autyzmu. Związek pomiedzy obiema tendencjami a szczepionkami tak naprawdę nie nie został nigdy udowodniony metodami naukowymi, a jedynie opiera się na spekulacjach.

  Nie może być tak, że koncerny patrząc przez pryzmat własnych zysków wykorzystują do propagany pewne informacje, a przy innych chowają głowę w piasek.

 3. jakiskretyn 25.11.2016 16:33

  @pudson
  Rzeczywiście, 79 małp w 6 grupach to aż… 15 w jednej, statystycznie znacząca próbka populacji.

 4. Czejna 25.11.2016 19:52

  Ktoregos letniego dnia tego roku wracajac do domu wlaczylem radio.
  Czasami to robie, aby posluchac mainstream. Trafilem na audycje naukowa
  o szkodliwosci rteci. Byl to tydzien nauki czy cos podobnego. Zaproszono znamienite osoby z tytulami i na stawiane pytania zaczely padac odpowiedzi,
  ktore o malo nie wyrwaly mi kierownicy z reki. Dobrze, ze klima byla wlaczona, bo pomyslalbym, ze to od slonca cos zle slysze. Nie jestem w stanie napisac teraz dokladnych odpowiedzi, ale wydzwiek byl nastepujacy. Jednym z glownych zrodel zatruc jest amalgamat uzywany w gabinetach dentystycznych, czyli noszony w jamie ustnej i szczepienia. Poza tym, co bardzo interesujace, wyszlo im w badaniach, iz kazdy rodzaj rteci, pod kazda postacia i w kazdej ilosci jest toksyczny dla naszych cial. Nie bylo zadnego gadania, ze jest inaczej. Wszystko to dzialo sie w jednej z szacownych rozglosni Francji France Inter, lub France Culture. Prawde powiedziawszy nie moglem uwierzyc, ze takie konstatacje padly na antenie. Chcialem odnalezc ta rozmowe wczoraj wieczorem, aby podsunac linka, ale nie dalem rady. Tak to jest, gdy nie pamieta sie daty, ani stacji, a lato dlugie.
  I tutaj prosba: moze ktos to jeszcze sluchal i pamieta lepiej stacje?
  Napisalem o tym, gdyz wciaz slysze argument lobbystow o tiomersalu, ktory niby rozklada sie w naszym ciele do postaci nietoksycznej i ze ilosc jest w ogole minimalna wiec bez znaczenia.

 5. Sedziwoj 25.11.2016 22:08

  W czerwcu 2013 globalna organizacja medyczna Cochrane uznawana za jedną z bardziej wiarygodnych opublikowała wynik analizy zasadności szczepień zdrowej populacji przeciwko grypie czyli popularnych również dziś sezonowych szczepień przeciw grypie.
  Tytuł publikacji: “Vaccines for preventing the common cold in healthy people”
  Wnioski: “(…)There are no conclusive data to support the use of vaccines for preventing the common cold in healthy people.(…)” – brak przekonujących dowodów, które wspierałyby użycie szczepień do uchronienia zdrowych ludzi przed grypą.

  W sierpniu 2014 Amerykańska Akademia Pediatryczna (American Academy of Pediatrics, AAP), stowarzyszenie pediatrów silnie promujące szczepienia w USA, opublikowała raport pt. “Safety of Vaccines Used for Routine Immunization of US Children: A Systematic Review”. Raport jest analizą 20 478 publikacji naukowych na temat szczepień, przez naukowe rozumiem te uznawane przez oficjalną naukę.
  Ten oficjalny raport pro-szczepionkowej organizacji bazujący na oficjalnej nauce w samym podsumowaniu zawiera takie stwierdzenia jak:
  “(…)Limitations of the study include that the majority of studies did not investigate or identify risk factors for AEs; and the severity of AEs was inconsistently reported.(…)” – Ograniczenia badania obejmuje fakt że większość badan nie sprawdziła lub nie zidentyfikowała czynników ryzyka dla NOP; stopień zaawansowania NOP był niekonsekwentnie zgłaszany.

  “(…)CONCLUSIONS: We found evidence that some vaccines are associated with serious AEs;(…)” – wnioski: znależliśmy dowód że niektóre szczepionki są powiązane z poważnymi NOP.

  W związku z powyższym nieustannie zdumiewa mnie nazywanie “mitami” argumentów o braku rzetelnych badań i szkodliwości szczepień, widoczne na przykład w niedawno emitowanym programie “Studio Polska”.

  PS.
  Cały raport AAP dostępny tutaj: http://pediatrics.aappublications.org/content/134/2/325

  Raport Cochrane: http://www.cochrane.org/CD002190/ARI_vaccines-for-preventing-the-common-cold-in-healthy-people

 6. oli1978 25.11.2016 22:57

  Reasumując, człowiek może zostać unicestwiony mechanicznie (wypadek, morderstwo, samobójstwo) lub zatruty toksynami, których jest mnóstwo, począwszy od syntetycznych po te, które wytworzą się z zepsutych produktów oraz brudu itp itd., plus może unicestwić go stres, trauma, która spowoduje zmiany w psychice i w dalszej kolejności na organach, komórkach czyli jakichkolwiek częściach naszego ciała co potocznie nazywamy “chorobami” …Jakieś ponad 100 lat temu rozpoczęto zamysł biznesu na tym nieszczęściu wprowadzając powoli tzw. “leki” i “szczepionki” po tym jak zauważono iż znacząco wpływają na ludzki organizm zmieniając jego reakcje i uzależniając, zarówno psychicznie jak i fizycznie..Do całej epopei tego największego bezczelnego biznesu naszej “cywilizacji” znacząco przyczyniły się: radio, telewizja. Tak narodziło się wiodące kłamstwo i omamienie dzisiejszego świata bazujące na podstawowym odczuciu jakie posiada człowiek : STRACHU. Strach wykorzystywany jest w codziennym funkcjonowaniu na każdym kroku. Powoduje zmiany w świadomości i co gorsze wykorzystuje podświadomość jednostki trzymając ją w traumatycznym szachu. Ze strachu człowiek uwierzy we wszystko i tak stworzono: DOGMATY. Lekarz, medycyna= wyrocznia, konieczność, podstawa funkcjonowania od pierwszych dni życia.
  Jak ktoś wyżej wspomniał słusznie: GDYBY ZAKAŹNE CHOROBY ISTNIAŁY I MIAŁY NAS WYNISZCZYĆ- NIE BYŁOBY NAS JUŻ TUTAJ!!!
  Wszystko w medycynie opiera się na strachu i niewiedzy. Zapomniano o naturalnych metodach, ba zakazywano ich sukcesywnie wraz z powstaniem biznesu farmaceutycznego, wprowadzając system zastraszania.
  Współczesna tzw cywilizacja nie chce pamiętać o naturalnych zasadach które istniały przed Rocefelerami i innymi cwaniakami zarządzającymi dzisiejszym uzależnieniem zastraszonym światem. Prawdziwych lekarzy którzy udokumentują i chcą przekazać zbawienne prawdy o prawach natury, ściga się i zabiera im prawa do wykonywania zawodu. MOŻNA ŻYĆ BEZ MEDYCYNY SZKOLNEJ I STRACHU trzeba tylko zmienić w sobie dogmatyczne poglądy i pozbyć się teorii spiskowej o tym że “zarażamy”, “przeziębiamy się” lub co gorsze mamy raka i musimy chemizować organizm oraz cały mit o zakaźnych odrach, ospach, zikach, ebolach, grypach ptasich i wszystkich pozostałych.
  ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁCZESNY HOLOKAUST FARMACEUTYCZNY!!
  Od czego zacząć? Od zdobywania informacji i wiedzy jak nie truć organizmu, jakie są jego podstawowe reakcje na codzienność, na przeżycia których doświadczamy, na stres który funduje nam “wspaniała cywilizacja”, na toksyny, chemię itd.
  Jeśli chcesz= w kilka dni możesz zacząć wybudzać się z iluzji “opieki” medycznej i wszechobecnego strachu nt “zarażania” i “chorób”.

  Wstęp do wiedzy znajduje się np na stronie: http://www.5prawnatury.pl
  Głębsza wiedza i PRAWDA tu: http://www.germanska.pl

  Efekt: ŻYCIE BEZ MEDYKÓW, STRACHU, LEKÓW = WOLNOŚĆ!!
  “Kiedy w pełni zrozumiemy, że choroby zaczynają się w psychice, i że tam też się kończą oraz to, że mózg jest centrum sterowania naszym ciałem i wszystkimi procesami, które w nim zachodzą, również tymi patologicznymi (= rak), to jasne będzie również to, że zdrowe odżywianie i suplementy nie ochronią nas przed rakiem, ani nie wyleczą z niego.
  Na pewno jednak zdrowa dieta, zwłaszcza produkty organiczne, przyspieszą procesy naprawcze w naszym organizmie.”
  Myśl i obudź się!!

 7. MakSym 25.11.2016 23:21

  Nie wiem jak was ale mnie ostatnio irytuje używanie sloganu NOP czyli Niepożądany Odczyn Poszczepienny. Jak dla mnie to prymitywna sztuczka propagandowa mająca za zadanie osłabienie w odbiorze faktycznych efektów toksycznych szczepionek. Zamiast tego powinno byc po prostu po prostu USZKODZENIE/A POSZCZEPIENNE, tylko to oddaje co się faktycznie dzieje po szczepieniach.

 8. rumcajs 26.11.2016 09:26

  @MakSym@
  Masz racje, to jest takie samo manipulowanie prawda, jak stwierdzenie “” umiarkowany terrorysta..””, czy zamiast zabijanie, ==eliminowanie. Mozna by podawac jeszcze mnóstwo przykładów, ale szkoda czasu.
  To jest klasyczna mowa obecnych ludzi u władzy nad swiatem, nazywajacych sami siebie “elytami”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.