Obiektywna relacja z marszu 4 czerwca

Opublikowano: 05.06.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 4064

Nie zobaczysz jej w TV. Praktycznie nie widać ukraińskich flag (widać podobną kolorystycznie flagę województwa śląskiego z herbem z orłem)! Reportaż Krzysztofa Atora Woźniaka, który zauważa, że ludzie bez barw partyjnych bardzo chętnie z nim rozmawiają, a ludzie z barwami politycznymi są niechętni i nastawieni wrogo.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 06.06.2023 00:27

    No fajnie, że gość próbuje ale jest za miękki i widać, czuć 😅, że internet to jedyne źródło jego zarobku, dlatego niech mu się wiedzie, rozumiemy ryzykować nie może…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.