Obce cywilizacje, które wyginęły

Opublikowano: 08.09.2018 | Kategorie: Audycje

Obce cywilizacje, które wyginęły

Liczba wyświetleń: 605

Czy kosmici mogli już wyginąć czy też większość obcych cywilizacji żyje równolegle z ludźmi? Jako ludzkość często zastanawiamy się nad tym czy gdzieś w kosmosie istnieją inteligentne formy życia. Zwykle podczas takich rozważań wyobrażamy sobie obcych którzy żyją w naszych czasach i mogą nawiązać z nami kontakt. Niewykluczone jednak, że rzeczywistość może być znacznie bardziej ponura, a większość obcych cywilizacji już dawno wymarła. Co by się stało gdybyśmy natknęli się na takich wymarłych obcych?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o