O związku religii ze światowym rządem

Opublikowano: 10.01.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2610

Już teraz wielu niezależnych badaczy doszło do wniosku, że wszystkie kłopoty współczesnej ludzkości, w tym niesprawiedliwość społeczna, pasożytnictwo drapieżnik-konsument i niskie skłonności degradacyjne, nie są pierwotnie „ludzką naturą”, ale wynikiem ingerencji w naszą historię pasożytniczych satanistycznych „sił zewnętrznych”.

Siłom tym udało się w przeszłości przechwycić naszą planetę i ujarzmić ludzkość zmieniając jej większość w stado uległych i nierozgarniętych zwierząt, skupionych na materialnych interesach i instynktach zwierzęcych.

Tajne stowarzyszenia i hybrydowi nie-ludzie tworzą tzw. „światowy rząd”, również całe kasty wynajętych mówców mają zadanie odwrócenia uwagi ludzi od „zakazanej” prawdziwej wiedzy i swojej prawdziwej natury. Jedną z takich kast są religijni kapłani, którzy stworzyli religie ortodoksyjne. Na przykład co powiedział o religiach jeden z niezależnych badaczy – doktor filozofii, profesor Lew Klikow: „Każda religia ma za zadanie wychować uległego człowieka. Jeśli to zrozumiesz, zrozumiesz również jak to się robi. Na przykładzie chrześcijaństwa mogę powiedzieć, ponieważ sam służyłem w kościele i widziałem na własne oczy, czym jest współczesne chrześcijaństwo … To – okupacyjna religia, którą przynieśli nam Polacy na początku XVII wieku.

Jaka jest liturgia, która pojawiła się wraz z krzyżowcami przybyłymi do nas i którą później Nikon uczynił religią państwową? Wcześniej nie mieliśmy liturgii. Liturgia jest ofiarą Chrystusa, tj. przy każdej liturgii jest On rytualnie zabijany. Następnie wszystkim \ po tym zabójstwie „udziela się komunii”. Takie jest znaczenie służby. Przy czym, nikt tego nie ukrywa i jeżeli będziemy uważni i zechcemy się z tym wszystkim zapoznać, wystarczy przeczytać książkę pod nazwą – „Boska liturgia”.

W rzeczywistości jest to nieco zmodyfikowana forma, która istnieje w judaizmie. Oprócz składania ofiary z Chrystusa istnieje jeszcze praktyka niszczenia Chrystusa, na wypadek gdyby się zjawił. Ta praktyka jest zorganizowana zgodnie z magią Voodoo, z chleba robi się taki bloczek. Są na nim osobiste charakterystyki, tzn. jest napisane „Jezus Chrystus” i ten bloczek przekłuwany jest specjalną włócznią. To robi duchowny-ksiądz. Kim jest taki ksiądz? Okazuje się, że kapłan jest oficerem, ponieważ pod wspaniałymi szatami, które widzimy, znajdują się szaty z mieczem i buławą, a na plecach zawsze znajduje się krzyż. Jest to oficer krzyżowców. Nie ma prawa służyć bez miecza i bez buławy (palicy, pałki)…

Wcześniej nie było ikonostasu, ponieważ w świątyni była jedna przestrzeń i nie było oddzielenia ludzi od Stwórcy, świat był jeden. I jeżeli pamiętamy, – wszyscy siedzieli jak na Zachodzie, gdzie ma to miejsce do tej pory. Teraz wszyscy stoją. Dlaczego? Dlatego, że teraz wszyscy są niewolnikami, okupowanym narodem. Religia jest stworzona specjalnie dla ludzi, którzy ubóstwiają Chrystusa i nazywa się ją „chrześcijaństwem”, ale jeśli przeczytamy „Siłę Wiary”, okaże się, że kościół i religia nie zostały stworzone przez Chrystusa, ale przez apostołów. W rzeczywistości jest kościołem (cerkwią), nie chrześcijańskim…

Co jeszcze jest bardzo ważne? Bardzo ważne jest, że Chrystus głosił Miłość. Powiedział: „Kochaj swojego Boga!” W „chrześcijaństwie” w ogóle nie znajdziemy ani jednej modlitwy, gdzie człowiek mówi Panu, że „Cię kocham!”. Jest to również zrozumiałe, ponieważ jest niewolnikiem i nie ma prawa kochać „pana”. A kim jest ten „pan”? Okazuje się, że nie jest to Ojciec Jedyny, w którego wierzy każdy kto chodzi do kościoła, ale jest to bóg Sabaoth lub żydowski bóg. Ponieważ wszyscy jesteśmy „Gojami” i chodzimy do kościoła, wszyscy jesteśmy „niewolnikami bożymi”, to znaczy: niejako „niższą rasą” w porównaniu z tymi, którzy wyznają judaizm ”.

Czy nadal są wątpliwości, że współczesne „chrześcijaństwo” jest „filią” judaizmu? Istotą reform Nikona było przekształcenie w nią kościoła św. Sergiusza z Radoneża. Ale ostateczne nawrócenie na judeo-chrześcijaństwo nastąpiło po uznaniu żydowskiej Tory – „Starego Testamentu” – za „pismo święte”, a także żydów za „wybranych przez boga”. Tak więc istota wyrażeń we współczesnym chrześcijaństwie „niewolnik boży” lub „sługa boży” w rzeczywistości oznacza niewolników żydowskiego boga plemiennego – Sabaotha (alias Amon-Set-Jahwe-Jehowa-Szatan), a zatem – niewolników samych żydów.

Rytuał ofiary Chrystusa jest prawdziwym rytuałem satanistycznym. Nie na próżno każdy hybrydowy nie-człowiek ze światowej „elitki” i służący im zdegenerowani służący dokonują prawdziwych satanistycznych ofiar w Bohemian Grove w Kalifornii, Watykanie i wielu kościołach katolickich, jak szczegółowo opisała to G. Carewa w swoim filmie „Ośmiornica”. Nawet dzisiejsi papieże nie ukrywają satanistycznej esencji Watykanu. Oczywiście wielu zwykłych wierzących jest po prostu oszukanych. Zbliżenie „szczytu” Rosyjska Cerkiew Prawosławna i Watykan wcale nie jest zaskakujące. A jak myślicie, z czyich pieniędzy buduje się tak wiele cerkwi we współczesnej Rosji? Ani parafianie, ani nawet sama RCP, ze wszystkimi jej „lewymi dochodami”, nie ma takich funduszy.

Nie jest przypadkowe, że święci prorocy z przeszłości mówili o ofensywie na Rosję, kiedy „wiele cerkwi zostanie zbudowanych a ich kopuły będą lśniły złotem, ale Boga tam nie będzie i dlatego nie będzie można chodzić do takich cerkwi”. Ponadto niektórzy niezależni badacze zauważyli również, że wszystkie te współczesne kościoły i świątynie nie są bynajmniej budowane spontanicznie, a w niektórych miejscach mocy. W lokalizacjach takich świątyń istnieją właściwe sobie masońskie figury. Jednak aby zobaczyć masońską symbolikę w samych współczesnych kościołach, nie trzeba mieć oka na czole. Satanistyczna symbolika Watykanu bije na zewnątrz. Kim są ci wszyscy, którzy służą Watykanowi? Są takimi sami sługami Szatana jak sam papież.

Katolicyzm od samego początku był „gałęzią” judaizmu, choć przez długi czas ukrywał swoje prawdziwe oblicze. Obecnie głównym zadaniem Watykanu jest zjednoczenie wszystkich religii Abrahamicznych i pozostałych w religię ekumeniczną – Kościoła Szatana opartego na judaizmie. Wszystko to jest szczegółowo opisane w książce byłego brytyjskiego oficera wywiadu J. Colemana „Komitet 300”, jako jeden z obowiązkowych punktów, w planie ustanowienia „nowego ładu światowego”, opublikowanej w 1992 roku. Możemy sami zapoznać się szczegółowo z treścią tej książki w celu zrozumienia wielu procesów zachodzących we współczesnym świecie. To prawda, że książka ta nie mówi o tych, którzy faktycznie wymyślili cały ten szatański plan zniewolenia i późniejszego zniszczenia ludzkości. Natomiast każdy człowiek, który nie stracił zdolności analitycznego myślenia zrozumie, że tzw. „światowy rząd” ma swoich panów wrogo nastawionych do ludzkości. To im on służy. Podobnie jak wszyscy ci, którzy służą „światowemu rządowi”.

Autorstwo: michael101063
Tłumaczenie: Treborok
Źródła oryginalne: Kramola.info, Michael101063.livejournal.com
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Maria 11.01.2020 01:09

  „Co jeszcze jest bardzo ważne? Bardzo ważne jest, że Chrystus głosił Miłość. Powiedział: „Kochaj swojego Boga!” W „chrześcijaństwie” w ogóle nie znajdziemy ani jednej modlitwy, gdzie człowiek mówi Panu, że „Cię kocham!”. Jest to również zrozumiałe, ponieważ jest niewolnikiem i nie ma prawa kochać „pana”. A kim jest ten „pan”? Okazuje się, że nie jest to Ojciec Jedyny, w którego wierzy każdy kto chodzi do kościoła, ale jest to bóg Sabaoth lub żydowski bóg. Ponieważ wszyscy jesteśmy „Gojami” i chodzimy do kościoła, wszyscy jesteśmy „niewolnikami bożymi”, to znaczy: niejako „niższą rasą” w porównaniu z tymi, którzy wyznają judaizm ”.

  Kto jest autorem tych wypocin ?
  Zaglądamy do źródła – Kramola.info

  Źródło jest rosyjskojęzyczne. Na głównej stronie obrazki z tytułami tematów.
  Takich stronek jak ta jest wszędzie mnóstwo. Gąszcz informacyjny.
  Niektóre tytuły mówią za siebie : „Neurochirurg, który włamał się do mózgu i stał się cyborgiem”, „Astrofizyk pracuje nad maszyną czasu, aby podróżować”.

  Ale są tez ciekawe teksty, które warto przeczytać, np.
  https://www.kramola.info/vesti/protivostojanie/licemernaya-storona-nobelevskoy-premii

  o osobach, które otrzymały nagrodę Nobla za „niehumanitarne” dzieła, jest też ciekawa treść tego linka, także o Noblu https://www.kramola.info/video/protivostojanie/vsya-pravda-o-nobelevskoy-premii-konkurs-ot-kramoly-komu-i-za-chto-hozyaeva

  Szukając informacji na temat zdrowia, trafiłam przypadkiem na stronę prowadzoną przez Treboroka. Z ilości i treści zamieszczanych tam tłumaczeń wnioskuję, że osoba owa ma zamiłowanie do treści produkowanych na rosyjskojęzycznej stronie kramola.pl. Oraz wyznaje przekonanie o istnieniu reinkarnacji, podmianie ludzi na „boty” oraz „ufologicznym” pochodzeniu Ziemian. Zatem tego rodzaju teksty oraz takie osoby (zwykle „lewitujące” w świecie odlotowych interpretacji rzeczywistości) gromadzi.
  Ogólnie pan Treborok promuje „pansłowianizm”, tańce ludyczne i gimnastykę (słowiańskich czarownic), co jest dość egzotyczne i interesujące. Wydaje się, że może nawet w to WIERZY. Ma to stanowić „przeciwwagę” do wiary chrześcijańskiej i w związku z tym zamieszcza krytyczne treści, niespecjalnie przejmując się brakiem rzetelności w traktowaniu tematów o religii.

  Kto osobiście przeanalizował teksty Nowego Testamentu i porównywał je z treściami St. Testamentu, ten powinien zauważyć różnicę. Gdyby judaizm=chrześcijaństwo, nie byłoby takich różnic światopoglądowych między wyznawcami tych religii.

  Ażeby odnieść się do nieprawdziwej, moim zdaniem, interpretacji religii, nieprawidłowo zastosowanego terminu „judeochrześcijaństwo”, a właściwie zawartych w tych religiach zasad, zacytuję fragment mojej dyskusji na temat POSTAWY Jezusa, wynikającej z opisów w NT.
  W dyskusji jest zawarte spostrzeżenie osoby, która jest wrogo nastawiona do osoby Jezusa, zatem dyskusja jest interesująca wg mnie.

  W wypowiedzi pana J znalazłam ODPOWIEDŹ na nurtujące mnie pytanie : z jakiego powodu haniebną śmiercią (ukrzyżowanie taką było) zginął Jezus. Oraz dlaczego tak był znienawidzony. Mojej oceny starałam się dokonać z punktu widzenia osoby niezaangażowanej religijnie.

  Ja: Jestem ignorantem, jeśli chodzi o znajomość „ksiąg” i religii.
  Stwierdziłam jednak, że jakieś podstawy wiedzy powinnam mieć (kiedyś uważałam, że chrześcijaństwo jest podobne w ideach do buddyzmu, ale buddyzm jest „lepszy”).
  Tak więc -syntetyzując, co bardzo zgrabnie J, ująłeś: „Program Jezusa jest kompletnie niezgodny z programem żydowskiego boga ze „Starego Testamentu”.
  Przykazania „największe” były na tyle obrazoburcze, że wywołały wzburzenie do tego stopnia, iż żydzi nie zawahali się zrzucić odpowiedzialność za śmierć nie tylko na siebie ale i na swoje dzieci :„A cały lud zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze” (Mt 27,25).”
  Zawsze mnie zastanawiał stopień zajadłości i zapamiętałość w gniewie – wciągający do rozrachunku własne dzieci.
  Żydzi – tacy rozważni, przewidujący, ostrożni, nie mieli żadnej wątpliwości, nie bali się rzucać takie słowa w kierunku…Boga. Jakiego Boga ? Nie ich, Żydów Boga-Boga starotestamentowego- straszliwego Jahve.

  Wg. słów przytoczonych „W 22 rozdziale Ewangelii Mateusza Jezus został zapytany przez faryzeuszy, które przykazanie w Prawie jest największe:
  Odpowiedział: Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy[2].”
  To wygląda na program bardzo jednolity i krótki (tak się dało skrócić 10 przykazań). 🙂
  Kiedyś rozmawiałam z osobą o korzeniach żydowskich. Powiedziała z dumą, że żydzi mają 64 przykazania.
  Można by złośliwie powiedzieć, że są mało rozgarnięci, skoro muszą aż tyle „wytycznych” mieć. 🙂
  Mam naturę „pacyfistyczną” i dla mnie było ZASTANAWIAJĄCE zachowanie żydów względem osoby Jezusa – straszliwa, nieproporcjonalna zajadłość i mściwość w stosunku do tego, jakie – z dzisiejszego punktu widzenia- miał „przewiny”.
  Dopiero Twoja analiza, J, postaw zawartych w ST i NT uświadomiła mi, jakiego PRZEWROTU mentalnego -etycznego dokonał Jezus. A dokonał właśnie tego, że uznał bliźnimi nieżydów.
  Więc teraz nie bagatelizuj tego, co sam wykazałeś.
  Nie zdajesz sobie, być może sprawy, z tego odwrócenia o 180 stopni ZAKONU

  J :„Był kim był, nie moja sprawa. Łobuzował i go zabili, banalna historia. Wiemy za to, że ON NIE ZMARTWYCHWSTAŁ. To bujda na resorach. Sprawdzał to w Bibliotece watykańskiej ks. Tomasz Węcławski. Wiemy że Jezus nie zmartwychwstał (jakby sztuczka ze zmartwychwstaniem miała robić z niego boga). Nie dajmy się zahipnotyzować palestyńską kukłą na szubienicy.”

  Ja : Nie dyskutuję na poziomie „chodzenia po wodzie”, „zamiany wody w wino” a nawet „zmartwychwstania”.
  To są elementy wiary. Który to dział należy do METAFIZYKI.
  Odnoszę się do faktów, które sam opisałeś.
  Zabierasz głos w dyskusji, więc „sprawa” na ten moment stała się obiektem Twojego rozpatrywania. Oraz mojego.
  Wydaje mi się, że lekceważysz znaczenie tej historycznej, było nie było, postaci.
  Za „łobuzowanie” kary śmierci Jezus nie dostał. Uściślijmy. Dostał za to, co sam podałeś. Za NARUSZENIE ZASAD ZE STAREGO TESTAMENTU.
  Czyli, zdecydowanie więcej, niż zwykłe łobuzowanie.
  Skoro Jezus – rewolucjonista, odważył się kwestionować zakony PRAWA STAROTESTAMENTOWEGO, to nie była „banalna historia”. Zwłaszcza, że zdawał sobie sprawę, co go czeka za to „bluźnierstwo”.
  Każdemu, kto walczy o dobro, lepszy świat, należy się szacunek. I dlatego ja nie „hipnotyzuję się” ale też nie nazwałabym Jezusa „palestyńską kukłą”. Co bywa zwyczajem niektórych żydów, jak zapewne wiesz, Januszu.
  Jakby nie patrzeć, swoją zdecydowaną postawą, proponując INNE – humanistyczne wartości, Jezus wzbudza sympatię, także u ateistów.

 2. Maria 11.01.2020 01:12

  “Obecnie głównym zadaniem Watykanu jest zjednoczenie wszystkich religii Abrahamicznych i pozostałych w religię ekumeniczną”

  Co do tego stwierdzenia, zgadzam się.
  Świadczą o tym wypowiedzi i zachowanie papieża Franciszka.

 3. robi1906 11.01.2020 08:49

  Chciałbym zwrócić uwagę, że Polakom także narzucono ten żydowski katolicyzm, myśmy tego nie wymyślili,
  zgadzam się oczywiście że chrześcijaństwo jest tylko “przykrywką” dla judaizmu a raczej sił które ten judaizm stworzyły.
  Świadectwem tego moim zdaniem jest podbicie świata zachodu przez wyznawców judaizmu którzy wyszli z Niemiec, z tej kolebki “chrześcijaństwa”, z tych Niemiec którymi nas straszono że jak nie przyjmiemy chrześcijaństwa, to nas wyrżną.
  Jakim cudem chrześcijaństwo (z Niemiec) które rządziło niepodzielnie politycznie, a które w swoich korzeniach miały walkę z Lichwą dopuściły by ta Lichwa stała się potęgą która zawładnęła całym światem zachododnim?.

 4. rici 11.01.2020 19:04

  @Maria zgadzam sie z toba i tak jeszcze dla informacji; Jezus byl prawowitym krolem zydowskim, zobacz jego pochodzenie od strony matki i ojca. W tym czasie krolem zydowskim byl Herod wielki z nadania Rzymian, Herod Wielki nie byl zydem, byl Idumejczykiem. Heroda popierala czesc zydow tzw. faryzeusze, a saduceusze byli raczej obojetni. Przeciw Herodowi i Rzymianom wystepowali Nazirenczycy, znani rowniez jako Essenczycy. Nazirenczycy byli zydowska sekta wywodzaca sie z ruchu Machabeuszy, po zdradzeniu ich wartosci gdy doszli do wladzy. To jasne ze Faryzeusze, ktorzy pragneli zyc w kooperacji z Rzymianami, i przyjmowali ich zwyczaje, nienawidzili Nazirenczykow, ktorzy promowali niepodleglosciowe trendy, i zyli wedlug starej tradycji. Ta stara tradycje i wierzenia mozna znalesc w rekopisach z Qumrum. Efektem tego jest powstanie Zelotow w latach 63-70 ne. w wyniku czego zostal zniszczony praktycznie narod zydowski. Czesc zginela w powstaniu, czesc, zostala zabrana do Rzymu jako niewolnicy, to oni odbudowywali Coloseum, czesc uciekla do Egiptu, Azji Mniejszej, czesc /Ebionici/ pod przewodnictwem brata Jezusa Jakuba uciekla na tereny Syrii i obecnej Arabii Saudyjskiej, to od nich wywodzi sie islam, czesc uciekla nawet w rejon Altaju.
  12 apostolow, to byl rzad-dwor Jezusa, pelnili oni funkcje cos w stylu ministrow. Np. ten ktory obcial ucho zolnierzowi rzymskiemu, byl dowodca Zelotow, czyli armii. W zasadzie Nazirenczycy to pierwsi chrzescijanie, tylko ze chrzescijanie ktorzy nie uznawali Jezusa za boga tylko za nauczyciela. Za boga zaczal uznawac go rzymski szpieg Pawel z Tarsu. I to jego wersja stala sie podstawa pozniejszego katolicyzmu. Wiekszosc Nazirenczykow poza Ebionitami, i zwolennikami Pawla z Tarsu, nie uznawala Jezusa za boga.
  Co sie tyczy ukrzyzowania, to ukrzyzowanie bylo kara smierci na ktora mogli skazac tylko rzymscy wyzsi dowodcy, i urzednicy. Zydzi mogli skazac na smierc tylko przez ukamienowanie. A poza tym z tym ukrzyzowaniem opisanym w Ewangeliach, to sie troche niezgadza. Rzymianie przestrzegali regol ukrzyzowania, jak i innych swoich przepisow i praw. Skazany na smierc przez ukrzyzowanie mogl byc tylko buntownik przeciwko Rzymowi, innych przestepcow to nie dotyczylo. Skazany niosl poprzeczna belke na miejsce stracen przywiazana do ramion. Tam belka ta razem ze skazanym byla wyciagana lina na postawiony wczesniej i wkopany w ziemie pal. Nastepnie przywiazywano nogi skazanemu do pionowego pala, by skazany dluzej sie meczyl, bo o to chodzilo. Nie uzywano zadnych gwozdzi, za duzy koszt. Np. z rozkazu cesarza Konstantyna tworcy katolicyzmu z czasow gdy zdobywal wladze w Rzymie ukrzyzowano szaconkowo okolo 800 tys. buntownikow, to by potrzeba bylo okolo 2 miliony gwozdzi. Skazany wisial na krzyzu zywy od 2 do 5 dni, ciala nie siagano dopuki samo nie spadlo. To wszystko bylo po to by odstraszyc innych buntownikow.
  Poza tym co do Jezusa, tylko kaplan lub czlonek krolewskiej rodziny mogl sie nauczyc pisac, i czytac, wyjatek stanowili kopisci Nazirenczykow, ale oni nie mogli opuszczac swoich grot-klasztorow.
  A co do nauk Jezusa, to raczej nie znajdziemy ich w dotychczasowych publikacjach, no chyba troche w apokryfach z Nag Hamandi, rozwiniecie nauk Pitagorasa, reszta jest w nas , jak powiedzial sw. Klemens Aleksandryjski gdy ocenial ewangelie sw. Marka. Wedlug niego sw. Marek nie pisal swojej ewangelii by byla zgodna z prawda, ale po to by sie w nia wglebic, i wyciagnac samemu z tego wnioski. Tekst ewangelii ma kilka warstw, pierwsza jest dla parafian czyli plebsu, druga dla myslacych, a trzecia dla wtajemniczonych.

 5. MasaKalambura 12.01.2020 01:57

  Warto może pokrótce religijnie zdefiniować politykę Polski.
  Jeśli Dzień tuż tuż.
  Dzień Sądu.
  Polskę Czechy i Rusy Bóg obdarował wyjątkową wycieczką przeobrażenie Duszy w Ducha.
  Nad Odrą was Wisła nad Niemen przeniosła, lecz Bug osiągnąwszy przez Dniepr Ural wzięli.
  I Zasnął. Każdy snem sprawiedliwego.

  Jesli tylko przyjąć definicję Trójcy Doskonałej; jedyną politycznie sensowną to odniesienie nas na poziom TrójBooka. I Llah który Go czyta i Allah, Który Stwarza wszystkich z Nas.
  Ciekawy typ nawrócenia porównywalny do czasów Jezusa możemy sobie zaimplementować jako cywilizacja chrześcijańska.
  Do tego odrzuciwszy dzisiejsze tradycje filozoficzne. Starające się opisać rzeczywistość z niebytu w Ostateczności.

  Nagrodę osiągnąć można podobno znając pewne Przymiotniki.
  Najpiękniejsze 99
  Bez wyobrażania rzeczownikowego. Bo Niestworzony.
  Stwarzający przez Nas.

  Rzeczywiście Gog i Magog może być dzisiejszym konfliktem Słowa i Niemych oraz Jedno Stworzonych i stwarzających Jedność.
  Stąd oglądanie się ludzi pomieszania w Jedności religii Abrahamowych więcej pomoże niż zaszkodzi. Historia świadomie i celnie transportowanej w Jednym Ciągu Myśli Jasności, przez splot słoneczny w centrum Błysk równomiernie światłem biały, wszystkimi barwami hologramu w Jednym. W Ja matriksa fotonów ślizgających się w eterze materii mniejszej. Kwantobozonów. Nasza wyobraźnia fotony wyprzedza tachionowo bądź splątaniowo.

  Bóg raczy wiedzieć jak.

  Bo splątuje wciąż ponad przestrzennie nieskończoności nieskończoności światów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.