O czym mówi druk sejmowy nr 1449?

Opublikowano: 16.08.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3819

Zadałem sobie trud i poświeciłem trochę czasu na przeczytanie tzw. „druku 1449”.

Najważniejsze informacje:

1. Rząd zakłada, że tzw Fundusz Kompensacyjny” będzie wypłacał odszkodowania za skutki uboczne po zastrzykach przeciw Covid przez co najmniej 10 lat. Oznacza to, że rząd zakłada, że do 2030 roku uda się Polakom wstrzyknąć 12 dawek różnych preparatów przeciw Covid-19 (str. 78 druku 1449).

2. Od 2022 roku z Funduszu Kompensacyjnego mają być również wypłacane odszkodowania za skutki uboczne, spowodowane przez tzw „szczepienia obowiązkowe”.

3. Rząd zakłada,, ze koszt wypłaty odszkodowań wyniosą ok. 9,4 miliona rocznie. Koszty obsługi odszkodowań ( pensje, opłaty za przesyłki i inne administracyjne) mają wynieść ok 850 tys. rocznie.

4. Wprowadzenie kary administracyjnej dla obywatela do 30 000 zł, a nieudzielenie na żądanie inspektora sanitarnego, posiadanych według inspektora przez obywatela informacji na temat np. osób podejrzanych o zarażenie (str. 22 druku). W ten sposób inspektor sanitarny ma uzyskać prawo do przesłuchiwania obywateli i w przypadku niezadowolenia z zeznań natychmiastowego karania.

5. Rozpoznanie choroby zakaźnej przez lekarza u danej osoby nie będzie już wymagać żadnych badań laboratoryjnych lub diagnostycznych. Według projektu wystarczy, że w celu stwierdzenia danej choroby zakaźnej lekarz popatrzy na obywatela i zbada go. Ponieważ choroba Covid-19 nie ma żadnych swoistych objawów klinicznych oznacza to wprost, że tzw diagnostyka Covid-19 ma według rządu przybrać formy kabaretowe. Byłoby to nawet śmieszne, ale innym miejscu projestu jestz apis, że osobę podejrzaną o chorobę zakaźną można przymusić do odbycia nawet 30 dniowej kwarantanny (str. 19 druku).

Druk 1449 dostępny jest TUTAJ.

Autorstwo: statystyk
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Fenix 16.08.2021 08:08

    Z płatnym L4 mam rozumieć, tzn. idzie na chorobowe ,”że osobę podejrzaną o chorobę zakaźną można przymusić do odbycia nawet 30 dniowej kwarantanny”.

  2. robcioRR 16.08.2021 17:52

    Nazwa kampanii brzmi ciekawie np jak- ” , Kampania walki z czterema plagami”, “Kampania stu kwiatow” , “Dlugi marsz” , drugie Chiny chca zrobic ? Wszystko na to wskazuje….

  3. robcioRR 16.08.2021 19:56

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.