O co walczą Kurdowie?

Opublikowano: 18.11.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 212

O co walczą Kurdowie, największy naród bez państwa? Dlaczego wiele mediów określa ich mianem „Polaków Bliskiego Wschodu”? Czy wielki emancypacyjny projekt, jakim jest Rożawa, obroni się, gdy o jego losach decydują ponad głowami Kurdów wielkie mocarstwa? Rafał Rudnicki, redaktor profilu Kurdystan.info, rozmawia z Małgorzatą Kulbaczewską-Figat o planach mocarstw wobec Kurdów, stara się wyjaśnić przyczyny zwrotów w amerykańskich działaniach na Bliskim Wschodzie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o