NWO czyli nowa piramida i regres do Ery Barana

Opublikowano: 21.02.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1795

Wprowadzanie Nowego Porządku Świata przez korporacje i ich pomagierów dla wielu nie jest już tajemnicą. Opiera się ono na totalnej inwigilacji w sieci i poza nią czego każdy spostrzegawczy człowiek doświadcza niemal codziennie, procesy mieszania europejskich kultur z semickimi, depopulację poprzez szczepienia, wprowadzenie sieci 5G, skłócanie między sobą populacji danego kraju co chyba najwyraźniejsze odbicie w rzeczywistości ma w Polsce a także wiele innych procesów jak m.in. prowadzone od czasów powojennych pozbawianie (poprzez modyfikacje genetyczne) odżywczych walorów owoców i warzyw, propagowanie fluoru w paście do zębów i innych produktach co powoduje zwapnienie szyszynki, otępienie itd. Przeprowadzona w latach bodajże 1960. zmiana częstotliwości nagrywania muzyki na sztuczną czyli taką, która pobudza część gadzią w umyśle co powoduje z kolei problemy z percepcją szczególnie w trakcie dorastania, monopolizację rynku handlu i ogólnie obrotu pieniędzmi itd. Ponieważ dzieje świata z powodów, w które nie będę się szczególnie wgłębiał w tym artykule dzielą się na astrologiczne ery to to co się obecnie dzieje jest powrotem do ery Barana, czyli czasów faraonów, gdzie społeczeństwo było zorganizowane w kształcie piramidy, na której szczycie stał dwór oraz kapłani skupiający w swych rękach całą władzę i mający do dyspozycji armię oraz służby siłowe, a reszta była niewolnikami bez żadnych praw, które w jakikolwiek sposób naruszałyby monopol władzy i wynikającą z niego dyktaturę panujących. Po Erze Barana nastąpiła Era Ryb, którą zapoczątkował ruch religijny Jezusa Chrystusa, który albo został w całości zaprojektowany przez kastę semickich kapłanów, a jeśli nie to ze 100% pewnością został zniekształcony przez Kościół rzymski i dalej katolicki. Wskazuje na to wiele logicznych sprzeczności, które dotyczą tego kultu. Słowianie, których poprzez zdradę Mieszka I (mieszek od woreczka z pieniędzmi) siłą zmuszono do przyjęcia tej semickiej religii, od kiedy tylko to zrobili zaczęły nawiedzać coraz większe nieszczęścia włącznie z wielokrotnie przeprowadzaną eksterminacją narodów słowiańskich w ostatnim tysiącleciu. Ma to nieodłączny związek z narodem żydowskim, który stoi zarówno za stworzeniem instytucji Kościoła katolickiego jak i takimi wydarzeniami jak wymyślenie i wprowadzenie komunizmu, faszyzmu, które spowodowały śmierć milinów ludzi w tym milionów znienawidzonych przez żydostwo Słowian, oraz wprowadzaniem NWO. To wszystko tylko tytułem wstępu. Teraz pokrótce chciałbym wyjaśnić w tym artykule na czym polegają poszczególne procesy NWO…

INWIGILACJA W SIECI I POZA NIĄ

wprowadzana jako element NWO – służy temu, by firmy informatyczne mogły moderować odpowiednio fałszywe treści dla użytkowników znając ich zainteresowania, upodobania, itd. Służy również do wykradania poufnych danych i kontroli nad przeciwnikami politycznymi jak i nad całą populacją. W chwili obecnej praktycznie cały internet jest zinfiltrowany, popularne programy oraz system Windows posiadają specjalnie zaprojektowane luki, które umożliwiają ową inwigilację. W systemie Windows jest to np. plik audiodg.exe, który jest ukrytym trojanem.

MULTI-KULTI

Chodzi o zniszczenie kultury białego człowieka, pretekst do wprowadzania systemu: problem-rozwiązanie czyli inaczej mówiąc powszechnej kontroli policyjnej oraz o dominację sprowadzanej w ten sposób do europy kultury semickiej, która polega na niczym więcej jak na manipulacji i tyranii. Do kultury tej należą nie tylko żydzi, ale i wszyscy muzułmanie. Ma to służyć totalnej dominacji nad białymi.

DEPOPULACJA POPRZEZ SZCZEPIENIA

Szczepionka na sztucznie wymyślony COVID-19 jest niczym innym jak kodem genetycznym wirusa, który wbudowuje się w RNA wielu komórek, co prowadzi do nie dającej się powstrzymać odpowiedzi immunologicznej organizmu trwającej tak długo, aż wszystkie te komórki nie zostaną zniszczone ze względu na rozpad atakowanego przez organizm RNA. W międzyczasie w organizmie trwa stały stan zapalny co skutkuje osłabieniem, podatnością na infekcje, podatnością na sugestię i przedwczesny zgon. Natomiast w razie zarażenia się jakąś infekcją następuje podwójna odpowiedź immunologiczna co często kończy się śmiercią o czym często można przeczytać na niezależnych portalach.

SIEĆ 5G

Sieć 5G, dla której pisowski minister podwyższył 100-krotnie normy dopuszczalnego promieniowania elektromagnetycznego, ze względu na wysoką częstotliwość nagrzewa mózg i cały organizm. W mózgu szczególnie pobudzona zostaje lewa połowa i połączony z nią mózg gadzi co prowadzi u jednych do lęków a u innych do kompletnej znieczulicy. To powoduje dalej posunięty podział ludzi oraz ze względu na pobudzenie lewej analitycznej półkuli do ciągłego analizowania a niemożności tym samym wykonania aktywnego ruchu w swojej obronie za co odpowiedzialna jest prawa (ciepła) półkula. To dlatego większość z nas pokornie daje sobie narzucać ładujący się z butami do naszych domów reżim nie robiąc nic ze strachu lub z czystej bierności. Ponadto się ta powoduje nowotwory a zwiększenie jej częstotliwości, do czego dopuścił pisowski minister, może służyć w celach rozpędzania tłumów.

SKŁÓCANIE POPULACJI

Polega na dzieleniu społeczeństwa poprzez działanie jednego ośrodka decyzyjnego (żydowski zarząd w PL) na społeczeństwo poprzez zarówno lewicę jak i prawicę co powoduje stworzenie tematów zastępczych pozwalających na ukrycie prawdziwych działań rządu, niszczenie kultury i życia białego człowieka poprzez promocję pseudowartości lewicowych oraz poprzez ciągłą analizę prostych problemów do ogłupienia co poniektórych a co za tym idzie do podatności na sugestię.

O reszcie procesów napisałem pokrótce wyżej i myślę że są one jasne. Zastrzegam (bo tak trzeba) że są to prywatne opinie autora. Do czytelników mam przesłanie – GŁOWA DO GÓRY!!!

Autorstwo: Sigma
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 26, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o