Nowy totalitaryzm testowany w Afryce na biedakach

Opublikowano: 24.08.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 62

Luis Miguel ujawnia w „New American” program Trust Stamp, finansowany Billa Gatesa, do biometrycznej tożsamości cyfrowej, który ma zostać wypróbowany w „odległych społecznościach o niskich dochodach” w… Afryce Zachodniej. Program jest testowany w ramach partnerstwa między wspieranym przez Billa Gatesa stowarzyszeniem szczepionkowym GAVI a Mastercardem.

Zgodnie z profilem Mastercard, Trust Stamp wykorzystuje dane biometryczne do weryfikacji tożsamości bez ujawniania jakichkolwiek informacji.

Proces jest prosty, klient robi zdjęcie swojej twarzy, dłoni lub odcisku palca i udostępnia je Trust Stamp. Firma wykorzystuje sztuczną inteligencję do stworzenia maski 3D – a następnie kasuje dane i dodaje szyfrowany zapis w miejsce nazwiska. Ma to być proces zapewniający anonimowość.

Nowy program, który zostanie przetestowany w Afryce Zachodniej, będzie zawierał technologię Trust Stamp zintegrowaną z kartą GAVI-Mastercard „Wellness Pass”, obejmującą cyfrowy system rejestracji szczepień i identyfikacji tożsamości.

GAVI, czyli Global Alliance of Vaccines and Immunizations, jest finansowana przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Fundację Rockefellera i inne elitarne fundacje.

Wellness Pass łączy szczepionki z technologią Mastercard „w celu wykorzystania najnowocześniejszej technologii, ulepszając zarządzanie tradycyjnymi programami szczepień w celu uzyskania optymalnego zasięgu, przestrzegania zaleceń, skuteczności oraz scentralizowanego prowadzenia dokumentacji szczepień dziecięcych”.

Dzięki integracji z Trust Stamp, Wellness Pass będzie w stanie śledzić biometrycznie szczepienia nawet na obszarach, w których nie ma telefonii komórkowej lub łączności z Internetem.

Współzałożyciel Trust Stamp Gareth Genner wyjaśnia, że pozwala to stworzyć prosty, niskobudżetowy sposób dla dzieci i ich opiekunów na przechowywanie dokumentacji medycznej, której nie można pomylić z innym dzieckiem. Za każdym razem, gdy dziecko otrzymuje szczepionkę następuje włączenie odpowiedniego algorytmu (hash) do zaktualizowanych informacji o stanie zdrowia. „Ten zapis algorytmowy ewoluuje w czasie” – mówi Genner – „tak jak Ty ewoluujesz”.

Genner twierdzi, że technologia ta byłaby korzystna w czasach COVID-19, ponieważ technologia umożliwia publiczną identyfikację cyfrową bez konieczności pokazywania całej twarzy – tak jak w przypadku osób noszących maski na twarz.

Mastercard zauważa, że ​​„Trust Stamp bada również nowe sposoby komercjalizacji zapisów typu hash” i pracuje nad sposobami umożliwiającymi firmom „identyfikację przestępców przed spotkaniem”.

Powstaje prz tym pytanie, jak będzie się definiowało “przestępców”: i czy definicja „przestępców” zostanie rozszerzona na tych, którzy odmawiają przyjęcia szczepionek?

Integracja technologii identyfikacji biometrycznej z bankowością cyfrową i rejestrami szczepień jest niebezpiecznym krokiem, który może zostać wykorzystany do zmuszenia ludzi do zrobienia sobie zastrzyku lub uniemożliwi dokonywania zakupów.

Zdaniem autora w New American, globalne elity w pełni rozumieją tę możliwość i właśnie dlatego tacy ludzie jak Bill Gates i Fundacja Rockefellera wpompowali miliony w tę technologię. Dlatego też establishment, podobnie jak w przypadku międzynarodowej korporacji Mastercard, tak agresywnie postuluje stworzenie świata bezgotówkowego

Gotówka jest zdecentralizowana, nieuregulowana i trudna do wyśledzenia. Z drugiej strony karty i cyfrową walutę można nie tylko śledzić, ale także kontrolować. Za jednym naciśnięciem przycisku osoba oskarżona o błędne myślenie będzie musiała się liczyć z zamrożeniem lub konfiskatą osobistych ,rodków finansowych.

To tylko jeden z wielu przykładów tego , jak strach przed COVID-19 działa na korzyść totalitarystów, którzy próbują podważyć republikańskie państwa narodowe na rzecz scentralizowanego rządu światowego. Nic dziwnego, że globalistyczne organy, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia , stwierdziły, że pieniądze mogą rozprzestrzeniać koronawirusa.

Zdaniem autora jedynym sposobem, aby przekonać większość Amerykanów do otrzymania szczepionki, jest podtrzymanie strachu. Stąd obecna histeria dotycząca rosnącej liczby przypadków koronawirusa i naleganie wszystkich, od Joe Bidena, przez Andrew Cuomo po samego Fauci, że wszyscy musimy nosić maski.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: TheNewAmerican.com
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Spoko ma program pod odcisk palca ale to lekarze musza aktualizowac ten program dopisywac jakie szczepienia byly i kiedy a te nie maja na to czasu a po 2 z informatyka nie maja nic wspolnego o komputerach i internecie ktorego nie ma tam nie wspominajac