Nowy totalitaryzm testowany w Afryce na biedakach

Opublikowano: 24.08.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 401

Luis Miguel ujawnia w „New American” program Trust Stamp, finansowany Billa Gatesa, do biometrycznej tożsamości cyfrowej, który ma zostać wypróbowany w „odległych społecznościach o niskich dochodach” w… Afryce Zachodniej. Program jest testowany w ramach partnerstwa między wspieranym przez Billa Gatesa stowarzyszeniem szczepionkowym GAVI a Mastercardem.

Zgodnie z profilem Mastercard, Trust Stamp wykorzystuje dane biometryczne do weryfikacji tożsamości bez ujawniania jakichkolwiek informacji.

Proces jest prosty, klient robi zdjęcie swojej twarzy, dłoni lub odcisku palca i udostępnia je Trust Stamp. Firma wykorzystuje sztuczną inteligencję do stworzenia maski 3D – a następnie kasuje dane i dodaje szyfrowany zapis w miejsce nazwiska. Ma to być proces zapewniający anonimowość.

Nowy program, który zostanie przetestowany w Afryce Zachodniej, będzie zawierał technologię Trust Stamp zintegrowaną z kartą GAVI-Mastercard „Wellness Pass”, obejmującą cyfrowy system rejestracji szczepień i identyfikacji tożsamości.

GAVI, czyli Global Alliance of Vaccines and Immunizations, jest finansowana przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Fundację Rockefellera i inne elitarne fundacje.

Wellness Pass łączy szczepionki z technologią Mastercard „w celu wykorzystania najnowocześniejszej technologii, ulepszając zarządzanie tradycyjnymi programami szczepień w celu uzyskania optymalnego zasięgu, przestrzegania zaleceń, skuteczności oraz scentralizowanego prowadzenia dokumentacji szczepień dziecięcych”.

Dzięki integracji z Trust Stamp, Wellness Pass będzie w stanie śledzić biometrycznie szczepienia nawet na obszarach, w których nie ma telefonii komórkowej lub łączności z Internetem.

Współzałożyciel Trust Stamp Gareth Genner wyjaśnia, że pozwala to stworzyć prosty, niskobudżetowy sposób dla dzieci i ich opiekunów na przechowywanie dokumentacji medycznej, której nie można pomylić z innym dzieckiem. Za każdym razem, gdy dziecko otrzymuje szczepionkę następuje włączenie odpowiedniego algorytmu (hash) do zaktualizowanych informacji o stanie zdrowia. „Ten zapis algorytmowy ewoluuje w czasie” – mówi Genner – „tak jak Ty ewoluujesz”.

Genner twierdzi, że technologia ta byłaby korzystna w czasach COVID-19, ponieważ technologia umożliwia publiczną identyfikację cyfrową bez konieczności pokazywania całej twarzy – tak jak w przypadku osób noszących maski na twarz.

Mastercard zauważa, że ​​„Trust Stamp bada również nowe sposoby komercjalizacji zapisów typu hash” i pracuje nad sposobami umożliwiającymi firmom „identyfikację przestępców przed spotkaniem”.

Powstaje prz tym pytanie, jak będzie się definiowało “przestępców”: i czy definicja „przestępców” zostanie rozszerzona na tych, którzy odmawiają przyjęcia szczepionek?

Integracja technologii identyfikacji biometrycznej z bankowością cyfrową i rejestrami szczepień jest niebezpiecznym krokiem, który może zostać wykorzystany do zmuszenia ludzi do zrobienia sobie zastrzyku lub uniemożliwi dokonywania zakupów.

Zdaniem autora w New American, globalne elity w pełni rozumieją tę możliwość i właśnie dlatego tacy ludzie jak Bill Gates i Fundacja Rockefellera wpompowali miliony w tę technologię. Dlatego też establishment, podobnie jak w przypadku międzynarodowej korporacji Mastercard, tak agresywnie postuluje stworzenie świata bezgotówkowego

Gotówka jest zdecentralizowana, nieuregulowana i trudna do wyśledzenia. Z drugiej strony karty i cyfrową walutę można nie tylko śledzić, ale także kontrolować. Za jednym naciśnięciem przycisku osoba oskarżona o błędne myślenie będzie musiała się liczyć z zamrożeniem lub konfiskatą osobistych ,rodków finansowych.

To tylko jeden z wielu przykładów tego , jak strach przed COVID-19 działa na korzyść totalitarystów, którzy próbują podważyć republikańskie państwa narodowe na rzecz scentralizowanego rządu światowego. Nic dziwnego, że globalistyczne organy, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia , stwierdziły, że pieniądze mogą rozprzestrzeniać koronawirusa.

Zdaniem autora jedynym sposobem, aby przekonać większość Amerykanów do otrzymania szczepionki, jest podtrzymanie strachu. Stąd obecna histeria dotycząca rosnącej liczby przypadków koronawirusa i naleganie wszystkich, od Joe Bidena, przez Andrew Cuomo po samego Fauci, że wszyscy musimy nosić maski.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: TheNewAmerican.com
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Spoko ma program pod odcisk palca ale to lekarze musza aktualizowac ten program dopisywac jakie szczepienia byly i kiedy a te nie maja na to czasu a po 2 z informatyka nie maja nic wspolnego o komputerach i internecie ktorego nie ma tam nie wspominajac