Nowy podstęp PiS-u? Do 8 lat więzienia za zarażenie „koronką”

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1452


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. woma123 22.09.2021 01:01

    HI

    Ja poproszę od razu o dożywocie! Jeśli łaska panie (z premedytacją z małej litery) ministrze. Za wszystkie moje antycovidowe myśli i wypowiedzi. Za brak szczepienia (COVID oczywiście). A co tam. Za krytykowanie władzy i jej działań. Generalnie, za całokształt mojego życia, które w dorosłej części rozpocząłem od strajków przeciw “komunie”, pałach na karku, przymusowego “wcielenia”, itd. Daj pan dożywocie, i miejmy to już za sobą!

    DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.