Nowy pakt ONZ zdelegalizuje krytykę masowej imigracji

Opublikowano: 23.11.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6

Eurodeputowany Marcel de Graaff ostrzega, że ​​globalne porozumienie ONZ w sprawie migracji doprowadzi do kryminalizacji obywateli i mediów, krytykujących masową imigrację.

Przemawiając podczas konferencji prasowej w Parlamencie Europejskim, de Graaff, współprzewodniczący ENF i przewodniczący Partii Wolności w Parlamencie Europejskim, powiedział, że porozumienie to stanowi “zamach stanu liberalnych globalistów, który przyniesie wielkie korzyści międzynarodowym korporacjom.”

“Jednym z podstawowych elementów tej nowej umowy jest rozszerzenie definicji mowy nienawiści. Porozumienie chce kryminalizować mowę w odniesieniu do migracji. Krytyka migracji stanie się przestępstwem. Media, które dopuszczają krytykę migracji, mogą zostać zamknięte” – ostrzegł de Graaff.

“W rzeczywistości niemożliwe stanie się krytykowanie polityki Merkel z zadowoleniem przyjmującej migrantów, bez narażania się na uwięzienie w związku z mową nienawiści” – dodał. “Kraje, które importują trzeci świat, staną się trzecim światem”.

Eurodeputowany zwrócił również uwagę na wzrost liczby gwałtów i gwałtownych ataków, które odnotowano od 2015 roku w wielu zachodnich krajach od rozpoczęcia migracji milionów ludzi głównie z krajów islamskich.

Globalny pakiet ONZ dotyczący migracji nie jest prawnie wiążący, ale rządy będą pod presją, by podążać za wskazaniami.

Węgierski rząd ostrzegł, że umowa stworzy nowe “prawo człowieka, do znalezienia gdziekolwiek na świecie nowego domu.”

Australia jest kolejnym krajem, który publicznie ogłosił, że odmówi podpisania paktu, a premier Scott Morrison stwierdził, że porozumienie to “podważy mocne przepisy i praktyki ochrony granic Australii” oraz zachęci do nielegalnej imigracji.

Dodał, że pakt nie robi nic w kontekście różnicowania legalnych i nielegalnych imigrantów w odniesieniu do zapewnienia im wsparcia socjalnego i świadczeń.

Premier Izraela Benjamin Netanyahu powiedział również, że odmówi podpisania umowy. Stany Zjednoczone wycofały się z porozumienia w ubiegłym roku, twierdząc, że zarządzanie granicami powinno pozostać pod kontrolą suwerennych narodów. Rząd szwajcarski zaznaczył również, że nie przystąpi do paktu, podobnie jak Austria i Węgry.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kain
Użytkownik
Kain

To co zawszą piszę słowa takie jak : mowa nienawiści , homofobia to słowa zamykające usta zdrowo myślących obywateli bo są nie po drodze z chorą ideologią i posunięciami euro kołchozu. A ludzie dalej wybierają tych którzy nam zamykają usta tymi słowami masakra !