Muzułmanka aresztowana za zmyślenie prześladowania

Opublikowano: 17.12.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 767

Wszystkie wielkie media amerykańskie opublikowały kilkanaście dni temu historię młodej muzułmanki z Nowego Jorku, napadniętej w metrze przez trzech pijanych białych mężczyzn. Próbowali zedrzeć jej chustę, wymyślali od terrorystek i kazali wynosić się z Ameryki. Teraz została aresztowana i oskarżona o składanie fałszywych zeznań i zakłócanie pracy agencji publicznej. Za każdy zarzut grozi jej rok więzienia.

Doprowadzona na przedstawienie zarzutów do sądu, bez chusty i z ogoloną głową, wydaje się być w stanie szoku – że jej zmyślona historyjka będzie miała takie konsekwencje. Napaść wymyśliła podobno, żeby nie przyznać się ojcu, że piła z kolegami i dlatego wróciła do domu później, niż jej ojciec pozwala (Yasmin Seweid ma 19 lat…).

Historia Yasmin Seweid była sztandarowym przykładem mediów na falę anty-muzułmańskiej nienawiści, która podobno podniosła się w USA po wygranej Donalda Trumpa.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: Europe.Newsweek.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.