Nowoczesne szczepionki – czy są bezpieczne?

Opublikowano: 30.05.2013 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1190

Toksyczność szczepionek zmienia się w czasie, bowiem stosowane są inne technologie do ich produkcji oraz zmieniają się lokalizacje producentów. Dziś wiele szczepionek produkowanych jest w Azji w nieznanych warunkach. Producenci przekonują, ze współczesne szczepionki są bardziej bezpieczne niż te wcześniejsze. Warto więc prześledzić dane z VAERS, żeby poznać prawdę o najnowszych generacjach szczepionek.

W załączonych tabelkach zebrane są dane dotyczące zgonów i ciężkich powikłań poszczepiennych (w tym zagrażających życiu i trwałych okaleczeń), zgłoszonych w USA do bazy VAERS w latach 2010-2013. Trzeba przy tym pamiętać, że do bazy tej zgłaszanych jest nie więcej niż 5% wszystkich powikłań, co znaczy, że podane liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20, żeby uzyskać przybliżone liczby wszystkich prawdopodobnych przypadków.

Jak widzimy, najwięcej zgonów zarejestrowano po szczepionkach najczęściej stosowanych obecnie do szczepienia niemowląt: DTP w kombincji z IPV i Hib (penta; 5 w jednym); Hib-b; HepB/WzwzB; Prevnar/13-walentna przeciw pneumokokom; przeciw rota wirusom i przeciw grypie. Warto zauważyć, że polskie MZ pod wpływem lobbystów farmacji niedawno zadecydowało, żeby szczepionka przeciw pneumokokom (najbardziej zabójcza obok szczepionki na grypę i bardzo droga) była podawana wszystkim polskim wcześniakom i noworodkom urodzonym z niedowagą. Jaki będzie tego skutek, nie trudno się domyślić. Poniższy diagram pokazuje liczby zgłoszonych do VAERS przypadków zgonów po szczepionkach przeciw pneumokokom w różnych grupach wiekowych. Najwięcej zgonów było wśród niemowląt poniżej 6 miesiąca życia. (Liczby te trzeba pomnożyć przez ok. 20).

W przypadku ciężkich powikłań i okaleczeń poszczepiennych, na czele znajdują się te same szczepionki oraz dodatkowo szczepionki MMR i HPV – czyli praktycznie wszystkie podawane obecnie niemowlętom i starszym dzieciom. Dlatego też w USA i krajach agresywnie szczepiących, takich jak Polska, dramatycznie rośnie liczba dzieci z autyzmem i innymi chorobami neurologicznymi, jak również z różnymi chorobami chronicznymi. W USA ponad 20% dzieci cierpi dziś na jakąś chorobę mózgu, a pond 50% na jakąś chorobę chroniczną.

Przemysłowcy amerykańscy i europejscy biją na alarm i twierdzą, że nie mogą rozwijać nowoczesnych gałęzi przemysłu w krajach zachodnich (i zwalczać bezrobocia), bo brakuje im inżynierów, techników, matematyków, fizyków, chemików (czyli ludzi z dobrym przygotowaniem w naukach ścisłych). Brakuje ich, ponieważ dzisiejsi uczniowie w większości nie są dostatecznie zdolni do podjęcia takich dość trudnych studiów, gdyż zostali masowo okaleczeni szczepionkami i toksyczną żywnością. Politycy albo nie rozumieją tych oczywistych związków, albo wygodnie dla siebie udają, że ich nie pojmują, bo biorą łapówki od karteli farmacji i producentów GMO, a korporacyjne media pokornie milczą na ten temat.

Rodzice i wszyscy światli obywatele, którym leży na sercu dobro Polski i Polaków, jak i cywilizacji zachodniej oraz ludzkości powinni się zjednoczyć we wspólnym froncie walki o zdrowie własne, swoich dzieci oraz przyszłych pokoleń. Światowe marsze przeciw kartelom GMO (Monsanto), które odbyły się kilka dni temu i zgromadziły setki milionów ludzi, są przykładem takich koniecznych oddolnych akcji społecznych. Podobnie trzeba walczyć z terrorem przymusu szczepień. Przegłosowana w ubiegłym roku Ustawa o takim przymusie jest niezgodna z Konstytucja Polską, prawami człowieka i prawami UE. Wyraźnie została napisana przez lobbystów producentów szczepionek i posłusznie przegłosowana przez polskich posłów, którzy praktycznie nigdy nie czytają ustaw, na które głosują – do czego się przyznają.

Posłowie twierdzą, że większość podsuwanych im do głosowania ustaw to dyrektywy z UE, ale podobnej (faszystowskiej w istocie) ustawy nie ma nigdzie w UE, co dowodzi, że jest to wyrób legislacyjny przeznaczony tylko dla Polaków. Widać producenci szczepionek oraz ich lobbyści chcą mieć nieorganiczny dostęp do polskich dzieci jako królików doświadczalnych. Nikt nie wie, ile dzieci stało się ofiarami eksperymentalnych czy przymusowych szczepień, bo w Polsce nie prowadzi się ich rejestracji i nie ujawnia się tych danych. Nie można się z tym godzić i pozwalać na zmuszanie kogokolwiek do brania szkodliwych szczepień czy innych zabiegów medycznych. W tym zakresie musi istnieć całkowita dobrowolność, jaką mają zagwarantowaną kraje zachodnie.

ZGONY POSZCZEPIENNE W LATACH 2010-2013

Rodzaj szczepionki Przypadki zgłoszone
Bacillus calmette-guerin vaccine (bcg) 6
Diphtheria i tetanus toxoids acellular pertussis poliovirus inactivated haemophilus influenza b i hepatitis b vaccine (hexavax) (6vax-f) 25
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine (dtap) 24
Diphtheria i tetanus toxoids i pertussis vaccine (dtp) 16
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine + hepatitis b + inactivated poliovirus vaccine (dtaphepbip) 33
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine + inactivated poliovirus vaccine + haemophilus b conjugate vaccine (dtapipvhib) 120
Haemophilus b conjugate vaccine (hibv) 90
Hepatitis a (hepa) 29
Hepatitis b vaccine (hep) 89
Human papillomavirus (types 6, 11, 16, 18) recombinant vaccine (hpv4) 23
Influenza a (h1n1) monovalent (flu(h1n1)) 37
Influenza (seasonal) virus vaccine (flu(seasonal)) 144
Influenza (seasonal) intranasal vaccine (flumist) (flun(seasonal)) 6
Measles, mumps i rubella virus vaccine, live (mmr) 26
Meningococcal vaccine (menactra) (mnq) 9
Pneumococcal vaccine, polyvalent (ppv) 38
Pneumococcal, 7-valent vaccine (prevnar) (pnc) 92
Pneumococcal, 13-valent vaccine (prevnar) (pnc13) 149
Poliovirus vaccine inactivated (ipv) 33
Poliovirus vaccine trivalent, live, oral (opv) 19
Rotavirus vaccine (rothb5) 96
Rotavirus vaccine (roth1) 48
Varivax-varicella virus live (varcel) 26
Zoster vaccine live (varzos) 15
Razem 1268
Zgłoszono 1268 przypadków zgonów poszczepiennych (x 20 = 25360).

 
CIĘŻKIE POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE (2010-2013)

Typ szczepionki Zgłoszone przypadki
Anthrax vaccine (anth) 143
Bacillus calmette-guerin vaccine (bcg) 45
Diphtheria i tetanus toxoids acellular pertussis poliovirus inactivated haemophilus influenza b i hepatitis b vaccine (hexavax) (6vax-f) 685
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine (dtap) 715
Diphtheria i tetanus toxoids i pertussis vaccine (dtp) 409
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine + hepatitis b + inactivated poliovirus vaccine (dtaphepbip) 282
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine + inactivated poliovirus vaccine (dtapipv) 191
Diphtheria i tetanus toxoids i acellular pertussis vaccine + inactivated poliovirus vaccine + haemophilus b conjugate vaccine (dtapipvhib) 1019
Dtp-ipv combined dtp i ipv vaccine (dtpipv) 45
Haemophilus b conjugate vaccine (hibv) 1261
Hepatitis a (hepa) 549
Hepatitis a i hepatitis b vaccine (hepab) 231
Hepatitis b vaccine (hep) 1078
Human papillovavirus bivalent (hpv2) 480
Human papillomavirus (types 6, 11, 16, 18) recombinant vaccine (hpv4) 1235
Human papillomavirus vaccine (hpvx) 43
Influenza a (h1n1) monovalent (flu(h1n1)) 1053
Influenza a (h1n1) monovalent, intranasal spray (flun(h1n1)) 49
Influenza (seasonal) virus vaccine (flu(seasonal)) 3491
Influenza (seasonal) intranasal vaccine (flumist) (flun(seasonal)) 158
Japanese encephalitis virus vaccine, inactivated, adsorbed (jev1) 28
Measles, mumps i rubella virus vaccine, live 888
Measles, mumps, rubella, i varicella vaccine (proquad) (mmrv) 47
Meningococcal polysaccharide vaccine (men) 198
Meningococcal vaccine (menactra) (mnq) 310
Pneumococcal vaccine, polyvalent (ppv) 1175
Pneumococcal, 7-valent vaccine (prevnar) (pnc) 1361
Pneumococcal, 13-valent vaccine (prevnar) (pnc13) 1508
Poliovirus vaccine inactivated (ipv) 610
Poliovirus vaccine trivalent, live, oral (opv) 108
Rabies virus vaccine (rab) 156
Rotavirus vaccine (rothb5) 1207
Rotavirus vaccine live (rot) 54
Rotavirus vaccine (roth1) 785
Smallpox vaccine (small) 148
Tetanus i diphtheria toxoids i acellular pertussis vaccine (boostrix/adacel) (tdap) 674
Tetanus i diphtheria toxoids, adult (td) 98
Tetanus toxoid (ttox) 33
Tetramune (dtaph) 38
Tick-borne encephalitis vaccine (tbe) (tbe) 10
Typhoid vaccine (typ) 180
Varivax-varicella virus live (varcel) 592
Yellow fever vaccine (yf) 105
Zoster vaccine live (varzos) 356
Unknown vaccines (unk) 142
Razem 24 179
Ciężkie powikłania i trwałe kalectwo poszczepienne: 24 179 (x 20 = 483 580)

 
Przygotowała: prof. dr hab. M. D. Majewska
Źródło: Monitor Polski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Bubu
Gość
Bubu

W takim razie, które szczepionki “są bezpieczne”?

matimozg
Użytkownik
matimozg

#2 Nie ma czegoś takiego. To jest ludobójstwo. Psucie mózgów i upośledzanie zdrowia.