Nowe obostrzenia w czwartek

Opublikowano: 13.10.2020 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2937

Wicepremier Piotr Gliński w rozmowie z RMF FM zapowiedział, że w najbliższy czwartek ogłoszone zostaną nowe koronawirusowe restrykcje.

„Przewidujemy, że obostrzenia, które zostały wprowadzone w sobotę, a będą jeszcze wprowadzone w czwartek, spowodują, że za tydzień, 10 dni, dwa tygodnie powinniśmy mieć jakąś trwałą stabilizację” – powiedział minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.

„Lockdown to nie jest rozwiązanie, które w jakikolwiek sposób pomoże w perspektywie 2-3 miesięcy w poradzeniu sobie z epidemią (…). Nie chcielibyśmy lockdownu. (…) Koszty takiego lockdownu, jak się okazuje, są znacznie większe niż korzyści z niego – w tym sensie, że skutki lockdownu uniemożliwią nam inwestowanie w ochronę zdrowia” – dodał.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Kaczor3333 13.10.2020 11:38

    “Wicepremier Piotr Gliński w rozmowie z RMF FM zapowiedział, że w najbliższy czwartek ogłoszone zostaną nowe koronawirusowe restrykcje.” Które nie będą dotyczyć mnie i moich kumpli z ulicy Wiejskiej, ponieważ my mamy błogosławionego męczennika ewangelistę apostoła Łukasza. – zapomniał dodać.

  2. Dawid 13.10.2020 12:38

    Maseczek dalej nie trzeba nosić. Info od policjanta.

  3. Dawid 13.10.2020 13:45

    Znaczy się jak coś to po prostu nie przyjmujcie mandatu, sądy to umarzają. Dalej się nic nie zmieniło, dalej to to samo rozporządzenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.