Nowe obostrzenia w czwartek

Opublikowano: 13.10.2020 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1536

Wicepremier Piotr Gliński w rozmowie z RMF FM zapowiedział, że w najbliższy czwartek ogłoszone zostaną nowe koronawirusowe restrykcje.

„Przewidujemy, że obostrzenia, które zostały wprowadzone w sobotę, a będą jeszcze wprowadzone w czwartek, spowodują, że za tydzień, 10 dni, dwa tygodnie powinniśmy mieć jakąś trwałą stabilizację” – powiedział minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.

„Lockdown to nie jest rozwiązanie, które w jakikolwiek sposób pomoże w perspektywie 2-3 miesięcy w poradzeniu sobie z epidemią (…). Nie chcielibyśmy lockdownu. (…) Koszty takiego lockdownu, jak się okazuje, są znacznie większe niż korzyści z niego – w tym sensie, że skutki lockdownu uniemożliwią nam inwestowanie w ochronę zdrowia” – dodał.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

“Wicepremier Piotr Gliński w rozmowie z RMF FM zapowiedział, że w najbliższy czwartek ogłoszone zostaną nowe koronawirusowe restrykcje.” Które nie będą dotyczyć mnie i moich kumpli z ulicy Wiejskiej, ponieważ my mamy błogosławionego męczennika ewangelistę apostoła Łukasza. – zapomniał dodać.

Dawid
Użytkownik
Dawid

Maseczek dalej nie trzeba nosić. Info od policjanta.

Dawid
Użytkownik
Dawid

Znaczy się jak coś to po prostu nie przyjmujcie mandatu, sądy to umarzają. Dalej się nic nie zmieniło, dalej to to samo rozporządzenie.

Barney
Użytkownik
Barney

Ale wiecie, kochani, że takiemu stanowi rzeczy winni są wszyscy od samego dołu?
Tak to jest, kiedy przez lata pozwala się innym na robienie małych kroczków, z których powstają wielkie zmiany. Gdy robi się ustępstwa w imię srebrników, bagatelizując własny interes.

każdy to doskonale wie.

krzyki w komentarzach tu i tam, to tylko uspokajanie sumienia, jak dawanie drobnych bezdomnemu na ulicy.