Nowa szwedzka książka uczy dzieci o transseksualizmie

Opublikowano: 22.11.2017 | Kategorie: Edukacja, Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 829

Jedno ze szwedzkich wydawnictw opublikowało właśnie książkę dla dzieci, która ma uczyć przedszkolaków o możliwości zmiany płci. Z tego powodu publikacja opowiada o… koniu, który chce być psem oraz o jego właścicielu chcącym zostać kobietą. Autorka książki twierdzi, iż jej marzeniem jest uświadomienie dzieciom, że w przyszłości mogą zostać kim tylko chcą i wybrać swoją płeć.

Publikacja zatytułowana „Koń i mistrz” opowiada dwie historie. Pierwsza z nich dotyczy konia, który postanowił zostać psem, a o jego właścicielu, który marzy o zostaniu kobietą i z tego powodu przebiera się w sukienki oraz używa makijażu. Autorka podręcznika mówi szwedzkim mediom, że jej marzeniem było uświadomienie najmłodszym Szwedom, iż w przyszłości mogą zostać kim chcą i tym samym wybrać swoją płeć.

Takie same idee przyświecają wydawcy książki, określającego tę publikację mianem podręcznika skierowanego do przedszkolaków. Dzięki temu najmłodsi mieszkańcy Szwecji mają już od małego mieć dostęp do informacji, iż „człowiek ubrany w garnitur może po pracy zmienić swój strój i malować wargi na różowo”, dlatego też książka została wysłana już do wielu przedszkoli na terenie całego kraju.

Na podstawie: Friatider.se
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. BrutulloF1 22.11.2017 11:05

    Biedni Szwedzi… a może głupi.

  2. SKYNETheadquarters 23.11.2017 10:12

    to jest obrzydliwe i chore, czego to ma uczyc dzieci? Tolerancji? Zenujace.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.