Nowa rezolucja… 6666

Opublikowano: 11.05.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 937

https://www.youtube.com/watch?v=JIktmI1bQFA

Nowa rezolucja nr… 6666. W Stanach Zjednoczonych od 1 maja 2020 roku wszyscy, na mocy rezolucji nr 6666 (House Resolution 6666), mają obowiązek poddania się testom na koronawirusa. Policja ma prawo wejść na prywatne posesje, siłą wyciągać ludzi z domów i poddawać testom, o których już wiadomo, że są wadliwe. Obywatele USA utracili wolność i nie mają prawa odmawiać. Dr Buttar poprosił, aby rozpowszechniać ten film


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. among_the_ruins 11.05.2020 08:44

    https://www.youtube.com/watch?v=cNepejc8Yhk
    Klip o dyrektywie H.R. 6666 na kanale HighImpactVlogs (swoją drogą polecam, facet ma niesamowicie ciekawy punkt widzenia odnośnie prawa w USA i nie tylko, myślę że wiele z tego, co on pokazuje sprawdza się również na naszym, polskim podwórku).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.