Nowa niebezpieczna infekcja u dzieci

Opublikowano: 28.04.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2

Towarzystwo Intensywnej Opieki Pediatrycznej na Wyspach zaalarmowało NHS o „widocznym wzroście liczby dzieci w różnym wieku z objawami wielonarządowego stanu zapalnego typowego dla choroby Kawasaki”.

Zaalarmowani zostali lekarze NHS England, których poinformowano, że w ciągu ostatnich trzech tygodni nastąpił widoczny wzrost w Londynie oraz innych regionach Wielkiej Brytanii liczby dzieci z wielonarządowym stanem zapalnym, który wymaga intensywnej opieki lekarskiej.

Informację tę opublikowano także w magazynie branżowym „Health Service Journal”. Nie stwierdzono jeszcze, czy objawy nowej choroby u dzieci związane są z COVID-19. Wiadomo jedynie, że niektóre dzieci zakażone koronawirusem wykazują także objawy nowej infekcji typowe dla wstrząsu toksycznego i choroby Kawasaki.

W związku z nową chorobą dzieci cierpią na silne bóle brzucha, zapalenie mięśnia sercowego, wysypkę oraz dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Co jednak istotne – objawy te zaobserwowano także u dzieci, które nie miały koronawirusa.

Jak podała dr Elizabeth Whittaker ze szpitala w Londynie – o podobnych przypadkach zachorowań wśród dzieci informowano także we Włoszech i w Hiszpanii. Dodała także, że „liczby są małe, ale znaczące”, dlatego też lekarze pierwszego kontaktu powinni zwracać teraz szczególną uwagę na takie objawy u najmłodszych pacjentów.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Cosmo
Użytkownik

Czyżby tym razem wektor ataku był wymierzony w dzieci w obawie, przed ostatecznym zmarginalizowanem covid19? O ile wzrost śmiertelności wiekowych ludzi ludzkość w mniejszym lub większym stopniu zaakceptować, to śmiertelność wśród dzieci które zawsze są traktowane przez ludzi priorytetowo spowodowałaby nieporównywalnie większą panikę i strach już ma to miejsce obecnie. W takim scenariuszu ludzie Zgodziliby się już niemalże na wszystko, byle tylko ratować dzieci.

Barney
Użytkownik
Barney

Cosmo, jeśli odpowiednia liczba ludzi uwierzy w pewną ideę, to ona staje się faktem.
Dlatego uważaj, co programujesz i powielasz.

Cosmo
Użytkownik

Nieodmiennie zastanawiam się czy ten mityczny i wyśmiewany NWO, który właśnie wchodzi w życie w ogóle da się powstrzymać. Kto i jak mógłby to zrobić. W takich teoretycznych państwach jak nasze, jakikolwiek opór mas ludzkich jest skazany na niepowodzenie i marginalizację. Polska to duży kraj w strategicznym miejscu Europy z dość licznym narodem a patrząc na naszą historię, to ostatnim takim zrywem była pierwsza solidarność z początku lat 80. Cóż takiego musiało by się stać, żeby ludzie przejrzeli na oczy? I już nie mam nawet na myśli postulatów światowych elit o szczepionkach, 5G, elektronicznych pieniądzach itp ale naszego własnego podwórka, gdzie nie mamy prawa samostanowienia jak było widać na przykładzie nowelizacji ustawy IPN. Uważam, że Polacy są już zbyt obrobieni przez masową propagandę, aby byli jeszcze w stanie się obudzić. Jedynie zryw innych narodów mógłby mam dać do myślenia a tak nadal większość wierzy w nieomylny przekaz medialny. Jeśli powiedziano by, że zostaliśmy zaatakowani przez kosmitów, to po kilku tygodniach medialną propagandą pewnie co trzeci człowiek na świecie by w to uwierzył pomimo iż żadnego kosmity by nie widział. Takie rzeczy z jakimi mamy obecnie do czynienia, są możliwe tylko dzięki technologi. Gdyby nie ona, ludzie wierzyli by w to co widzą na własne oczy i wyciągali by własne wnioski z rozmów z innymi. Kto dziś rozmawia z innymi? Nos w smartfonie wierząc, że znajdzie tam prawdę objawioną, jedyną słuszną.

realista
Użytkownik

a ci przeciwnicy to gdzie znajdują swoją prawdę objawioną? ;DDD…

PS. już raz ludzie uwierzyli w atak kosmitów… mechanizmy się nie zmieniają… .. .

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Myślę, że gwardia stadionowych chuliganów to max na co nas w tej chwili stać, większość nawet nie wysili się , żeby przemyśleć mainstream owe przekazy, lecz…czytając ostatnio komentarze pod niniejszymi artykułami można dostrzec coraz wyraźniejsze ślady powątpiewania, a prym wiedzie hasło “czy znasz kogoś z covid19 ” ….tylko co możemy zrobić bez konsekwencji? Teraz nawet pikieta grozi mandatem, a na ryzyko jesteśmy zbyt wygodni.