Nostradamus – najazd na Europę „Wielkiego Wielbłąda”

Opublikowano: 07.12.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1089

Kwartyny Nostradamusa do dzisiaj wzbudzają dreszcz na ciele. Czytając te odnoszące się do dzisiejszych czasów możemy być pewni, że destrukcyjna machina ruszyła i się rozpędza. Wielki Wielbłąd atakuje Europę ze wszystkich stron. Jaki będzie koniec tej eskalacji? Czy Polska ma przepowiedzianą przez siły nadprzyrodzone misję do spełniania? Co o czasach końca mówił Nostradamus?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.