Normalność tylko dla zaszczepionych

Opublikowano: 05.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 837

Rząd i media mainsteramowe OCENZUROWAŁY część konferencji rządowej ws. walki z koronawirusem. Dlaczego? W części odpowiedzi na pytania dziennikarzy wygadali się, że planują korzyści dla osób zaszczepionych. Osoby niezaszczepione mogą być wkrótce dyskryminowane i piętnowane w życiu codziennym. Konferencję nadawano na żywo, ale jej zapis opublikowano bez ostatnich 23 minut! Nawet media mainsteramowe transmitujące konferencję, mając pełne nagranie, nie opublikowały całości. Na szczęście ktoś to nagrywał na żywo i udostępnił całość.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o