Niezwykłe odkrycie z Berekhat Ram

Opublikowano: 06.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 817

Rozwój ludzkości w dziejach Ziemi to wciąż bardzo tajemniczy temat. Wiele znalezisk pokazuje, że nasi przodkowie byli bardziej „ludzcy”, niż przyjmują antropolodzy i archeolodzy. Okazuje się, że należy zrewidować poglądy o wydarzeniach z paleolitu. Naukowcy z Izraela dokonali we własnym kraju bardzo ważnych odkryć. Oficjalnie przyjmuje się, że jakieś 40 000 lat temu człowiek zmienił swoje oblicze. Z brutalnego i nastawionego na zapewnienie sobie podstawowych potrzeb życiowych zmienił się na łagodniejszego, większą rolę w życiu odgrywała symbolika, być może więc forma religii i sztuka. Tymczasem badacze z Izraela dokonali rewizji dotychczasowych poglądów, ponieważ dowiedli, że poziom rozwoju, jaki opisano powyżej, można przypisać ludziom sprzed nawet 300 000 lat! Kluczowym miejscem było Berekhat Ram.

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.