Niezwykłe megality Japonii

Opublikowano: 08.03.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 917

Na terenie Japonii znajdują się bardzo zagadkowe megalityczne struktury. Budowle wydrążone zostały w litej granitowej skale i precyzją wykonania odbiegają od znanych archeologom śladów po wcześniejszych cywilizacjach w “kraju kwitnącej wiśni”. Okazuje się więc, że w nieznanej przeszłości Japonia była zamieszkiwana przez całkiem światły lud, którego korzeni do końca nie znamy, choć możemy pokusić się o doszukanie się jego korzeni. Ślady prowadzą bowiem do ludu znanego, jako Ajnowie i kultury Jomon.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o