Niezwykła technologia starożytnych Egipcjan

Opublikowano: 20.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1051

Starożytni Egipcjanie według oficjalnych źródeł stworzyli jedną z najbardziej rozwiniętych cywilizacji w świecie antycznym. Do dnia dzisiejszego rozwój budownictwa i technologia obróbki kamienia stanowi współcześnie niezwykle skomplikowane wyzwanie dla inżynierów; nie wspominając już o budowie piramid z Gizy, czy też transport i wznoszenie granitowych bloków skalnych ważących kilkadziesiąt lub kilkaset ton (np. obeliski). Wszystko wskazuje więc na to, że Egipcjanie spotkali znacznie bardziej rozwiniętą kulturę od swojej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.