Niezwykła historia uprowadzenia przez UFO czterech osób

Opublikowano: 10.06.2019 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 280

Bliskie spotkania trzeciego stopnia, to dość delikatny temat w kontekście zjawiska UFO. Każde kolejne zgłoszenie takich zdarzeń, budzi wiele emocji i jest dość trudne w weryfikacji. Nie inaczej było w przypadku wydarzeń, które miały miejsce w 1976 roku w amerykańskiej miejscowości Allagash. To właśnie tam, doszło do jednego z najlepiej udokumentowanych przypadków uprowadzenia ludzi przez Obcych.

Przypadek z 1976 roku zwrócił uwagę całego świata, kiedy został przedstawiony w amerykańskim programie telewizyjnym „Unsolved Mysteries”. Główni bohaterowie tych zdarzeń, a więc bliźniacy, Jack i Jim Weiner oraz ich przyjaciele, Chuck Rak i Charlie Foltz przeżyli niezwykle traumatyczną przygodę z Obcymi w roli głównej.

Czterej koledzy byli studentami sztuki na Massachusetts College of Art. Pewnego dnia wyruszyli na spokojną, relaksującą wyprawę wędkarską. Mężczyźni nie mieli szczęścia w ciągu dnia, więc zdecydowali się na nocne łowienie ryb. Studenci rozpalili na brzegu małe ognisko, aby się nie zgubić. W pewnym momencie wszyscy czterej zwrócili uwagę na duże, jasne światło na niebie nad jeziorem. Emanowało ono o wiele większym blaskiem niż jakakolwiek gwiazda. Okazało się, że zaledwie kilkaset metrów dalej na niebie zawisł niezidentyfikowany obiekt latający.

Obiekt zaczął się poruszać i zmieniać kolory, od czerwonego do zielonego. Studenci oszacowali, że miał on około 80 stóp (24,3 metra) średnicy. Charlie włączył swoją latarkę i w tym momencie UFO zaczęło się do nich zbliżać. Obiekt w milczeniu kierował się w stronę czwórki przyjaciół. Studenci próbowali wiosłować do brzegu tak szybko, jak tylko mogli, lecz światło z obiektu obniżyło się i pochłonęło mężczyzn wraz z kajakiem.

Gdy się ocknęli, byli z powrotem na brzegu. Studenci zauważyli, że po rozpalonym przez nich ognisku nie było już śladu, co jednoznacznie wskazywało, że musiało upłynąć co najmniej kilka godzin. Co się działo z mężczyznami przez cały ten czas?

Wciąż mocno zszokowani przyjaciele spakowali swoje rzeczy i wrócili do domu. Z czasem wydarzenia tej przerażającej nocy zaczęły mieć wpływ na ich życie. Pierwszym cierpiącym był Jack, którego nawiedzały koszmary z dziwnymi istotami o długich szyjach i dużych głowach. Miewał wizje, w których obcy przeprowadzali na nim eksperymenty, podczas gdy pozostali trzej koledzy siedzieli bezczynnie. Pozostali trzej mężczyźni z czasem również zaczęli mieć podobne koszmary.

Ostatecznie, w 1988 roku Jim zdecydował się odwiedzić konferencję UFO, którą prowadził Raymond Fowler. Jim opowiedział autorowi o swojej niezwykłej przygodzie w Allagash. Fowler zasugerował mężczyźnie, aby cała czwórka poddała się tzw. regresywnej hipnozie, czyli procesowi odzyskiwania utraconych wspomnień. Jak się okazało, po latach przypomnieli oni sobie co działo się po tym gdy zostali porwani. Każdy pamiętał nieco inny fragment wydarzeń, ale w połączeniu uzyskali pełny obraz. Cała czwórka była w stanie narysować laboratorium, w którym się znaleźli i wizerunki obcych. Przyjaciół poddano również testom przy użyciu wykrywacza kłamstw, które potwierdziły, że zapaleni wędkarze mówili prawdę.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: Liveabout.com
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Psychika ludzka na długo jeszcze pozostanie największą z tajemnic.