Nieznani sprawcy ostrzelali śmigłowiec prezydenta Kolumbii

Opublikowano: 26.06.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 715

Śmigłowiec prezydenta Kolumbii Ivana Duque Marqueza został ostrzelany przez nieznanych sprawców. Prezydent nie został ranny – poinformowała telewizja Noticias Caracol.

„Śmigłowiec, którym podróżował prezydent Ivan Duque, stał się celem ataku, gdy opuszczał gminę Sardinata w departamencie North de Santander. Do śmigłowca oddano co najmniej sześć strzałów, dzięki doświadczeniu pilotów i załogi udało się opanować sytuację” – podała telewizja.

Na pokładzie maszyny znajdowali się też gubernator departamentu Norte de Santander, burmistrz Cucuty oraz ministrowie obrony i spraw wewnętrznych.

Według wstępnych informacji w ataku nikt nie został ranny.

Prezydent Kolumbii Ivan Duque Marquez potwierdził, że jego śmigłowiec został ostrzelany.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.