Nieznane obiekty w pobliżu Słońca

Opublikowano: 29.01.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3256

Tego samego dnia i prawie w tym samym czasie satelity NASA uchwyciły dwa nieznane obiekty przelatujące obok Słońca. Tajemnicze trójkątne struktury były wyraźnie widoczne w pobliżu naszej dziennej gwiazdy. Do wspomnianych incydentów doszło w październiku 2019 roku. Ujęcia o numerze seryjnym A AIA 304 2019-10-22 oraz A AIA 335 2019-10-22 miały miejsce dzięki nagraniom z instrumentu Satellite Stereo.

Obserwacje dziwnych obiektów w okolicach Słońca nie są czymś niezwykłym dla osób, które interesują się tematyką UFO. Co jakiś czas pojawia się dziwny kształt lub zagadkowa formacja gazu, która zostaje okrzyknięta mianem „statku matki” i staje się tematem do rozmów na kilka nadchodzących dni.

Każdy taki incydent staje się paliwem do snucia teorii, jakoby Słońce i każda inna gwiazda, były w istocie częścią transgalaktycznej sieci transportowej. Do takich wniosków dochodzi garstka osób na świecie, które tłumaczą w ten sposób setki obserwacji w okolicach Słońca.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.