Niezaszczepionym Polakom grozi godzina policyjna?

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2423

Choć program szczepień ruszył pełną parą, wiele osób nie chce z niego skorzystać. Profesor Miłosz Parczewski wpadł na kontrowersyjny pomysł, aby wprowadzić godzinę policyjną oraz zakaz przemieszczania się dla osób niezaszczepionych.

Główny lekarz ds. COVID-19 w województwie zachodniopomorskim i jeden z doradców premiera ds. pandemii prof. Miłosz Parczewski zaproponował na antenie Radia ZET ograniczenia dla osób, które nie przyjęły szczepionki na koronawirusa.

„Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych” – wyjaśnił profesor. Parczewski dodał, że nikomu nie można zmusić – ani siłą, czy też przepisami – do tego, aby zaszczepił się przeciwko COVID-19. Dodał jednak, że można sprawić, aby taka osoba sama zadecydowała o szczepieniu. Jego zdaniem należy zmotywować niezdecydowanych, w sposób, który rzekomo nie będzie nikogo dyskryminować. Chodzi o premiowanie osób zachowujących się odpowiedzialnie.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Czyli szczepionki nie działają, skoro zaszczepieni boją się nieszczepionych. Ani słowa nie powiedział o tym, że zaszczepieni też mogą zarażać.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 25, średnia ocena: 4,52 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Collega
Użytkownik

Czy ktoś zna adres tego pana?

beth
Użytkownik
beth

DLA UŚPIONYCH;
historia niestety lubi się powtarzać ;
obozy koncentracyjne nie spadły z nieba;
https://www.youtube.com/watch?v=puZmECBwfz8&t=1663s

JaceK
Użytkownik
JaceK

Znów zaprosili jakiegoś użytecznego idiotę do współpracy. Przygotowanie gruntu pod nowy pomysł.