Niezaszczepieni pracownicy mają nie dostawać pensji!

Opublikowano: 28.08.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2610

Wszystko wskazuje na to, że polski rząd planuje już „opcję atomową” dla tych wszystkich, którzy nie chcą przyjąć preparatu na COVID-19.

Projekt zakłada, że pracodawcy otrzymają prawo wysyłania niezaszczepionych pracowników na bezpłatne urlopy. Zatem dopóki taki ktoś się nie zaszczepi, nie otrzyma pensji! Twórcą koncepcji jest wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Każdy, kto poinformuje swojego szefa, że nie przyjął szczepionki, nie przechorował COVID-19 lub odmówi wykonania koronatestu, będzie podlegał takim restrykcjom. Pracodawca otrzyma również prawo przekierowania takiego pracownika do innego miejsca lub rodzaju pracy.

To samo dotyczy osób dopiero starających się o pracę. Pracodawca może otrzymać możliwość wymagania informacji o zaszczepieniu bądź jego braku i na tej podstawie podejmować decyzję o zatrudnienia lub braku zatrudnienia dla takiej osoby.

Jeśli Sejm i Senat przyjmą taką ustawę, a prezydent ją podpisze, to będzie koniec rządu PiS i wielka zadyma na ulicach. Tego chyba nawet Kaczyński nie będzie próbował przeforsować.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Admin WM 28.08.2021 08:43

  Rozmawiałem przedwczoraj z zaszczepioną dwoma dawkami pielęgniarką. Powiedziała, że chciałaby segregacji przychodni na te przyjmujące tylko osoby szczepione i niezaszczepione, bo ona, zaszczepiona, obawia się zarażenia od nieszczepionych i chciałaby mieć prawo odmowy kontaktu z nieszczepionymi. Zwróciłem jej uwagę, że przecież zaszczepiła się by się ich nie bać, a ona na to, że szczepionka nie zapobiega chorobie, ale pozwala łagodniej ją przebyć. No to pytam, no to po co się szczepić i ryzykować, zwłaszcza że w Izraelu 94% ciężko hospitalizowanych to osoby zaszczepione, a ona… że woli niczego na ten temat więcej nie czytać i nie wiedzieć, bo przecież nie wypluje TEGO z siebie. Zaszczepiła się, by jeździć za granicę. Zapomniałem jej powiedzieć, że szczepieni też mogą ją zarazić, a nieszczepieni na ulicy lub w sklepie.

 2. JP 28.08.2021 09:29

  [Benjamin Fulford] Afgańskie sygnały wycofania się początkiem nowej ofensywy przeciw kabałowi

  https://meditation539.com/2021/08/26/benjamin-fulford-afganskie-sygnaly-wycofania-sie-poczatkiem-nowej-ofensywy-przeciw-kabalowi/

 3. akami 28.08.2021 21:56

  To swietna wiadomośc dla małych i średnich pracodawców. WIelu szuka pracowników. A w tej sytuacji odejdą z korporacji międzynarodowych tysiace pracowników. Jest sie z czego cieszyć. Nie ma jak pomysły nierządu, które sa strzałem w kolano tej banksterskiej międzynarodówki.

 4. Jaccyb74 29.08.2021 04:55

  Odnośnie Admin WM

  Niestety to co napisałeś najzwyczajnie ukazuje kompletną głupotę ludzi. Niestety obserwuję dokładnie identyczne zachowania w USA wśród Poloni i wśród wszytkich innych nacji w USA. Ale naprawdę jestem w kompletnym szoku że ludzie którzy przeżyli komunizm łykają propagandę w ten niebywały sposób. Moim zdaniem chyba chodzi o to że jak ktoś logicznie nie myśli to własnie już ktoś za nich pomyślał. Niestety – dla wyszczepionego bezmyślnego bydła wkrótce okaże się że to co dali sobie zrobić jest po prostu zastrzykiem śmierci z opóźnionym zapłonem lub też separacją ciała od duszy – innymi słowy kontrola ciała i uwięzienie duszy. A co do technologii to polecam ów video i pogrzebanie w tematach które ta pani poruszy. The future is now
  https://www.bitchute.com/video/QVfP9XvDaHLw/

 5. pikpok 29.08.2021 10:26

  Wygląda na to , że ,,szczepią” się w pełni świadomie, licząc na świat jak w filmie ,, Człowiek demolka” 😂

 6. flipper 01.09.2021 00:40

  Ciekawe co by wyszło z nałożenia się dwóch mapek; jedna to mapa Polski z występowaniem ludzi myślących podobnie jak tak pielęgniarka, a druga to mapa głosowania na aktualnie rządzącą ekipę, dzięki któremu teraz mamy to co mamy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.