Niezaszczepieni nie będą mogli wychodzić z domu w weekend

Opublikowano: 05.10.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2590

Jeszcze kilka dni temu słyszeliśmy, że Rumunia wypisała się z covidowego szaleństwa. Teraz okazuje się, że po „kroku w tył” w zakresie szczepień i likwidacji kolejnych punktów, rząd robi dwa kroki do przodu wprowadzając oburzające restrykcje dla niezaszczepionych.

Niezaszczepieni – a w Rumunii to ponad 70% populacji kraju – nie będą mogli w weekend wychodzić z domu. Poza tym rząd Rumunii wprowadza obowiązkowe maski na świeżym powietrzu. Wejście do restauracji, kin, klubów fitness będzie teraz tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców.

Jeszcze niedawno władze Rumunii publicznie przyznawały, że szczepienia przeciw COVID-19 się nie przyjęły i dlatego rząd wycofuje się z planu zaszczepienia całej populacji. Okazało się, że był to jakiś manewr polityczny, albo rządzący zostali zmuszeni do zmiany podejścia, bo nagle zmienili politykę względem koronawirusa o 180 stopni! Jako metodę motywowania ludzi do wstrzyknięcia sobie tych preparatów wybrano stare dobre gnębienie wybranej grupy społecznej – w tym wypadku niezaszczepionych.

Rumuni nie są tym szczególnie zachwyceni i w Bukareszcie już 2 października 2021 r. rozpoczęły się wielkie protesty przeciwko narzuconym restrykcjom, w tym paszportom zdrowotnym, nieformalnemu przymusowi szczepień „dobrowolnymi” szczepionkami przeciw COVID-19 i innym restrykcjom pełzającej sanitarnej tyranii opanowującej cały świat.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. BANDZIORkaq 05.10.2021 21:55

    No i namówił. Jednym słowem- siła argumentu to podstawa.

  2. akami 05.10.2021 23:16

    poszły przelewu na tajne konta w bazylei. co za problem dla tej satamistycznej banksterskiej mafi nacisnac kilka guziczkow i wyprodukowac wietualne miliony euro
    tak wies skulwione pseudoelity dla pieniedzy wprowadzaja te debilne zasady. tak naprawde same spacerki czyli te tzw protesty mic mie dadzą. trzeba pozajmowac budynki rzadowe. mafiozów powywozic taczkami i powrxucac gdzie ich miwjsce. do chlewu, do gnoju

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.