Niezaszczepieni Kanadyjczycy proszą o azyl w USA

Opublikowano: 11.08.2022 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2101

Prawnik imigracyjny z Buffalo, Matthew Kolken, złożył wnioski o azyl dla kilku Kanadyjczyków, którzy mają nadzieję opuścić kraj na stałe z powodu polityki pandemicznej premiera Justina Trudeau czytamy na portalu „True North”.

W ekskluzywnym wywiadzie dla „True North”, Kolken, były dyrektor Rady Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Imigracyjnych, wyjaśnił, że jego klienci obawiają się prześladowań za niezaszczepienie się, jeśli wrócą do Kanady.

We wniosku stwierdza się, że osoby nieszczepione padły ofiarą prześladowań przez zajęciem kont bankowych, utratę pracy lub przymusową kwarantannę.

Według US Citizenship and Immigration Services osoby ubiegające się o azyl muszą złożyć wniosek w ciągu jednego roku od przybycia do kraju. Podstawą ubiegania się o azyl jest prześladowanie ze względu na rasę, religię, narodowość, przynależność do określonej grupy społecznej lub poglądy polityczne.

Kolken stwierdził, że jego klienci byli również „śmiertelnie przerażeni” tym, że rząd Trudeau uznał ich za ludzi, których nie można tolerować za wypowiadanie się przeciwko nakazom szczepień.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. andi170 11.08.2022 14:45

    FASZYSTOWSKI RZĄD CANADY NA CZELE Z MŁODYM ,,HITLERKIEM” TREADEU NA CZELE.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.