Niezależne media muszą zintensyfikować działalność

Opublikowano: 16.11.2020 | Kategorie: Media, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2456

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki” – George Orwell.

Minister zdrowia Adam Niedzielski, zdradził plany dotyczące szczepionki: „Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi”. Dostrzegacie „to”? Otóż „to” się już dzieje, jeden kryzys za drugim, bez chwili wytchnienia, społeczeństwo regularnie obrywa „obuchem” po głowie. Jeszcze nie zdąży się podnieść po pierwszym ciosie a padają już kolejne, a są to ciosy nie tyle fizyczne, co psychiczne, duchowe oraz moralne.

Zniszczenie Polskiej gospodarki i booom!!! Marsze ośrodków lewicowych, by nie nazwać ich lewackimi, niszczenie kościołów, szydzenie z największych świętości, obrażanie, wyzwiska i barbarzyństwo na ulicach i ponownie booom!!! Dalej afery pedofilskie w kościele, Don Stanislawo, mafia lawędowa, kapłani zdradzają Boga, zamykają kościoły, wypierają się swojej posługi i kolejny szok tym razem religijny i booom!!! Zafałszowane wybory w USA w wyniku, czego Donald Trump przegrywa i booom!!!

Pistolet przy głowie każdego Polaka nadal oczekuje i niebawem wypali, ponieważ już słyszymy o przymusie szczepień, preparatem całkowicie nie przebadanym a zatem wysoce niebezpiecznym, preparatem zagrażającym życiu i booom!!! Od 2021 roku PiS podniesie podatki, opłaty, inflacja szaleje, bezrobocie rośnie, możliwości zatrudnienia maleją i booom!!! Co jeszcze? Upadek służby zdrowia, ludzie umierają w karetkach przewożeni od szpitala do szpitala, marsze patriotów są pacyfikowane przez brutalną policję, odbierana jest nam wolność, obecnie władza PiS nie pozostawia nam wyboru, pojawiają się jedynie nakazy i nasz system nerwowy dosięga kolejny szok i booom!!!

Jak myślicie, ile przeciętny człowiek będzie w stanie wytrwać pod takim ostrzałem? Ale oczywiście to nie koniec. Łukasz Szumowski w oparciu o testy PCR wraz z Mateuszem Morawieckim wprowadzają wiosenny lockdown. Polska zamiera, życie społeczne ulega rozpadowi, ekonomia, finanse praktycznie przestają istnieć, powstaje jedna wielka czarna dziura. A to wszystko w oparciu o testy PCR, które wykrywają SARS-CoV-2 w mleku, mrożonkach, oleju silnikowym a także u kozy, krowy, papai. Szaleństwo! Łukasz Szumowski powinien trafić przed Trybunał Stanu, ponieważ jego decyzje były nieporównywalnie gorsze od pandemii, której niema, są tylko zawyżone statystyki.

Mamy lato i okres wyborów, Mateusz Morawiecki nawołuje do głosowania na ich kandydata. Pochwala wszystkich, którzy na wiecie tejże partii przybywają bez maseczek, bo jak stwierdził pokonali już koronawirusa. Co za bezduszność? Morawiecki bardziej ceni sobie oddany głos aniżeli życie ludzkie. A ci biedni i niestety ogłupiali przez TVPinfo, starsi ludzie rzeczywiście oddają swój głos na te partię. PiS wygrywa a w zasadzie wygrywa Andrzej Duda, czyli de facto PiS.

Po wyborach nagle ponownie powraca terror koronawirusa, TVP Info nie nadaje innych informacji jak właśnie te szerzące strach i lęk o pandemii, której niema. To, do jakiego momentu obecnie doprowadził naszą Ojczyznę PiS woła o pomstę do nieba. Zniszczyli nasz piękny kraj a to nie koniec. Najbliższa przyszłość nie rysuje się optymistycznie, ponieważ ci nieudolni posłowie tej jakże nieudolnej partii skłócili Polskę z praktycznie każdym, stawiając wszystkie karty na Donalda Trumpa, którego prawdopodobnie już nie będzie, ponieważ po mimo sfałszowanych wyborów, może on nie obronić prawdy.

Ktoś mógłby powiedzieć, że jesteśmy w ciemnej dupie. I miałby rację, do tej ciemnej dupy poprowadził nas rzekomo patriotyczny PiS. O zgrozo, myślimy, że wszyscy, którzy tak uważali przejrzeli już na oczy. PiS i patriotyzm to dwa pojęcia całkowicie z różnych bajek. PiS i PO to samo zło, niestety, ponieważ Polska potrzebuje oddanych patriotów przy władzy i wierzymy mocno, że tacy niebawem się objawią w pełnym świetle.

Ale dzisiejsza publikacja nie ma dotyczyć tego, co opisaliśmy powyżej, to było niejako delikatne acz realne wprowadzenie do tego, co chcemy napisać teraz. Minister zdrowia Adam Niedzielski, zdradził plany dotyczące szczepionki: „Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi”. Szanowni Państwo, jeżeli ktoś nadal nie dostrzega tego, że to zdanie jest potężnym grzmotem nadciągającej burzy, to już jest zgubiony.

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami” – Anonymous.

Kierujemy teraz swój apel do wszystkich mediów niezależnych, a zatem nie do „Onetu”, „WP”, „Interii”, TVP Info, Polsatu, TVN-u, ponieważ to nie są media, to są ośrodki przekazujące opinie a nie fakty, a to zasadnicza różnica. Co gorsza, bardzo często są to opinie szerzone na zlecenie właścicieli tychże ośrodków, które szkodzą racji stanu Rzeczpospolitej. Dlatego od kłamstwa, manipulacji, podżegania do nienawiści, leku i strachu odcinamy się grubą kreską.

Nasz apel kierujemy do mediów wolnych. Mediów, dla których prawda to święta rzecz a przekazywanie jej dalej stanowi cel ostateczny i najważniejszy. Zatem niezależna telewizja Janusza Zagórskiego, media narodowe, wrealu24, portale typu WolneMedia.net, PCh24.pl, Nczas.com oraz osoby typu Witold Gadowski czy Komentator z Wideoprezentacji na YouTube. Czas jeszcze bardziej zintensyfikować aktywność, ponieważ czas jest bliski, bez względu jak każdy interpretuje to biblijne proroctwo.

Decydująca wojna pomiędzy dobrem i złem rozpoczyna się, wojna pomiędzy zniewoleniem i wolnością, moralnością oraz deprawacją. Właśnie teraz na naszych oczach rozpoczyna się bój, który potrwa lata a w którym musimy szerzyć prawdę, ponieważ nie chcemy nawet myśleć, jaki byłby poziom świadomości społecznej, gdyby nie istniały media niezależne a tylko Polsat, TVN i TVP. Spójrzcie jak ważnym i strategicznym ośrodkiem w tej wojnie jesteście!

Nie możecie sobie pozwolić na chwilę słabości, zwątpienia, chwilę rezygnacji i poddania. Stawka jest zbyt wysoka a wróg ludzi wolnych praktycznie w pełni się już ujawnił. Niech waszą mocą będzie wiara, tarczą sam Bóg a zbroją miłość do Polski, ponieważ największe starcie cywilizacji życia z cywilizacją śmierci już trwa, a my i wy stoimy poniekąd na froncie działań „militarnych”. Odpowiadamy przed naszymi czytelnikami, widzami a przede wszystkim przed Bogiem, który jest prawdą, drogą i życiem!

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. Szwęda 16.11.2020 18:21

  “Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych.” czytaj: “zrobimy wszystko żeby poddać wszystkich Polaków zbrodniczemu eksperymentowi pseudomedycznemu”

 2. Fenix 17.11.2020 07:19

  Wiarą Bóg, tarczą prawda,świat przepełniony miłością do siebie ludzi, niech moc będzie z nami!

 3. Maximov 17.11.2020 09:30

  Bardzo dobry artykuł do ostatniego akapitu.
  Moim zdaniem to w znacznej mierze przez religie (u nas w szczególności katolicką) wydarzyło się tyle zła w Europie, czy na świecie w ogóle.

 4. Szwęda 17.11.2020 10:42

  Maximov,
  Z religiami niedobrze, ale wierz mi, bez religii byłoby jeszcze o wiele gorzej.

 5. realista 17.11.2020 11:07

  “wierz mi” sugeruje, że masz jakąś niepodważalną wiedzę na ten temat.
  podzielisz się nią?….. …

 6. Dorota Nawigatorka 17.11.2020 17:35

  “A ci biedni i niestety ogłupiali przez TVPinfo, starsi ludzie rzeczywiście oddają swój głos na te partię. PiS wygrywa a w zasadzie wygrywa Andrzej Duda, czyli de facto PiS.”
  Jeżeli wierzyć Łukaszence, jedynemu chyba w Europie przywódcy, który miał jaja przeciwstawić się światowej mafii, to Duda wcale nie wygrał, a wybory były sfałszowane. Jak patrzę co wyłazi u naszego strategicznego sojusznika (USA), to uważam to za baardzo prawdopodobne. Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że “wspaniały” system do liczenia głosów, Dominion Vote był u nas wtedy w użyciu. Zresztą: dawno już doszłam do tego, że z wyborami jest coś nie tak: NIE MA TAKIEJ OPCJI, żeby Polacy, tak różnorodni w myśleniu (gdzie 2 Polaków tam 3 poglądy na daną sprawę 😉 )wybierali przez tyle lat wciąż tych samych ludzi. Nie wierzę w to. Mam nadzieję, że nowe technologie blockchain wyeliminują możliwość fałszerstw tego typu w przyszłości.

 7. realista 17.11.2020 17:51

  nie wiem jak to jest z tym fałszowaniem, ale sam zadbałem o to, żeby w lokalu wyborczym głosowanie i liczenie odbyło się 100% uczciwie. potem to, co wywieszone w lokalach w moim mieście sprawdziłem z oficjalnymi danymi, zgadzało się.
  jeśli mnie ktoś zapyta, to odpowiem, że nie było żadnego fałszowania. ludzie naprawdę głosowali na piss, a w szczególności głosowali starzy ludzie. dżizas, serio, do południa to 95% to emeryci, masakra….. …

 8. Szwęda 18.11.2020 15:44

  realista,
  Oprócz “niepodważalnej wiedzy” jest na szczęście jeszcze coś takiego jak samodzielne wyciąganie wniosków, intuicja itp.

 9. Szwęda 18.11.2020 15:50

  Dorota Nawigatorka,
  Nie, nic nie pomoże już tzw. demokracji, żaden blockchain, bo jest albo niemal natychmiast będzie antyblockchain, albo blackblockchain, nic nie pomoże demokracji, która po prostu definitywnie skończyła swój żywot (zostały tylko jej pozory i fałszywe klony). Teraz albo już od niedługiego czasu liczyła się będzie tylko i wyłącznie brutalna siła tak militarna jak i a może przede wszystkim siła przekazu, siła mediów, siła propagandy, siła kłamstwa, siła przemocy i niegodziwości.

 10. Szwęda 18.11.2020 15:52

  realista,
  Emeryci, to są najsolidniejsi, prawdziwi wyborcy, przykładni obywatele… 🙁

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.