Niewolnictwo nowej ery

Opublikowano: 20.05.2024 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Seks i płeć, Telekomunikacja i komputery

Liczba wyświetleń: 1789

Nowe niewolnictwo zakłada skrócenie czasu przejścia z nieświadomego trybu życia do nieświadomego snu, w którym właśnie jesteśmy. Całość paktu zawiera się w oczywistym naruszeniu dóbr mentalnych, do których wkrada się cała ichniejsza ideologia.

Nieświadomy stan rzeczy polega na świadomym śnieniu w rzeczywistości, tak zwanym śnie na jawie. We śnie nocnym czy dziennym też można tego doznać. Otóż nie każdy ma dostęp do treści „zakazanych”. Nie każdy może śnic „za darmo” snu długotrwałego zbitego w jeden element, więc każdy widzi elementy układanki. Tak ciężko się połapać, że gdy już jesteśmy w połowie snu na jawie, czy w rzeczywistości sennej, już nas mają w pułapce sennej.

Zaczyna się łatwo… Pornografia, myśli natrętne, kończy się marnie, w pajęczynie seksbiznesu. Tak zwana przebiegłość biznesu matrymonialnego ma swój sens nie tylko namacalny, ale i nieobecny dla gołego oka. Dlatego radzę mieć czyste myśli i nie bujać w obłokach. Wiele treści internetowych, dla przykładu seks ze sztuczną inteligencją, czy wideo wygenerowane przez sztuczną inteligencję, wyczuwalne są namacalnymi zmysłami, nawet węchu.

Gdy słyszymy o niewolnictwie seksualnym, często zastanawiamy się, dlaczego istnieje i dlaczego nie potrafimy niczego z tym zrobić. Często nasuwają się nieproszone myśli, a nawet pobudzenie, którego sobie nie życzymy i właśnie wtedy ich siatka zaczyna działać. Widzimy proste rzeczy, proste czynności, lecz nie da się wykryć, kto tam jest, ani co szczegółowo robi, ponieważ, jak się można domyślić, seks również w mediach społecznościowych często rozproszony jest po internecie. Jest bardzo, ale to bardzo rzadko nieudawany.

Wizja przyszłości, sądząc po gotówce, jaką łatwo zrobić na dzisiejszych biznesach, filmach, grach, gazetach, a nawet reklamach, może się rozpraszać. Jednak stabilny umysł bez problemów wychwyci, że coś na tym świecie jest złe, źle zrobione, źle prowadzone. Nawet jeśli chodzi o samoobronę, niekoniecznie jesteśmy wolnymi, nienaruszalnymi, czystymi i dobrze się broniącymi ludźmi.

Bo przecież kto zabroni się wkradać do ludzkiego umysłu w XXI wieku?

Autorstwo: Player One
Nadesłano do portalu WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 27.05.2024 14:14

    Qra. Nic z tego nie zrozumiałem. Chyba za stary jestem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.