Niewolnictwo jako droga do wolności

Opublikowano: 08.01.2021 | Kategorie: Historia, Publicystyka, Publikacje WM, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1321

„Ich nagie wynędzniałe ciała, pokryte ranami, opowiadały historię doznanych krzywd i katuszy. Odsłaniały okrucieństwa handlarzy niewolników wymowniej, niżby to mogli zrobić swą mową pokrzywdzeni. Ślady „chicote” (rodzaj knuta) na ich grzbietach rzucające się w oczy zbyt jaskrawo pozwalały rozpoznać narzędzie, którym posługiwał się ten chrześcijanin XIX wieku, folgując swej nieobliczalnej pasji. Między tymi ofiarami chciwości i barbarzyństwa Europejczyków, gorszych ludożerców niż ci, których oni zwą ludożercami, znajdowały się brzemienne kobiety. Kilka z nich porodziło dzieci w takich warunkach, między mężczyznami i wśród wszystkich tych udręk i tortur” – tak opisał Paweł Edmund Strzelecki (1797–1873) w styczniu 1836 roku niewolników na jednym ze statków (cytat za art. Matausza Będkowskiego, Tytus.edu.pl).

To właśnie tak powstały największe fortuny i największe rody na świecie. Czy mając taką wiedzę można w ogóle dziwić się dzisiejszej rzeczywistości. To przecież potomkowie, wychowywani z pokolenia na pokolenie jako rasa Panów rządzą dzisiejszym światem. W ich świadomości my ludzie jesteśmy niczym bydło, które całe życie uczyli się przeganiać. Każdy nasz bunt kończy się tak samo – przemalowaniem zagrody. Nawet jak się zorientujemy, że jesteśmy sługami to pomiędzy nas wpuszczają kilku swoich, którzy zamiast rewolucji robią korektę. Zamiast wolności dostajemy nowy kolor zagrody, i tak jest od bardzo, bardzo dawna.

Dzisiaj działania elit bardzo się zaostrzają. Nowa zagroda oparta na inwigilacji Hitech, wojsku i służbach specjalnych, farmakologicznym poprawką naszych organizmów, manipulacją medialną oraz wprowadzeniem kryptowalut jako jedynego środka płatniczego to nic innego jak zagroda. Po to jest tyle strachu, o wojnę, o terrorystów, gwałcących uchodźców, o plagi chorób, iniekcje nie wiadomo czego… To smutne, ale smutne tylko dla kogoś, kto uważa się za bydło czy inną owcę! Działanie te tak bardzo się nasilają, wprowadzone są z takim pośpiechem, że wielu z nas, mimo, że nadal śpi, to dostrzega, że coś tu jest nie tak.

Wszystkie te zabiegi mają tylko jeden cel tak naprawdę. Nie pozwolić nam na przebudzenie. Jeśli ludzie zrozumieją kim są, ludożercy przestaną nami zarządzać.

Nie ma nic czego człowiek mógłby się bać gdy odrzuci wszystkie schematy swojego umysłu. Jeśli jesteś niewolnikiem, to tylko dlatego, że chcesz sprawdzić jak to jest nim być. To twoja zabawa, nikt inny nie jest za to odpowiedzialny, tylko ty. Nie ma bowiem nic ponad ciebie. Śmierć jest częścią naszego istnienia i to my decydujemy czy ma nastąpić. Rozumiał to Jezus, ale ludzie woleli zostać ze schematem „dźwigaj swój krzyż”. Dźwigajcie, jeśli taka wasza wola. Szanuję to.

Przerabialiśmy zadawanie i odczuwanie bólu tyle już razy, że starczy nam tego. Byliśmy wojownikami dobra i zła, światła i ciemności. Dziś musimy zrozumieć, że wszystko co dualne to tylko i wyłącznie dalej my. To, że tak wielu ludzi zatraca swoją płeć to nie tylko wynik manipulacji medialnej i pokazywanych ludziom wzorów w filmach itd. To dlatego, że tak naprawdę zarówno męski jak żeński pierwiastek jest w każdym z nas. Nie ma nic co było by „naprawdę” po za tym że Jestem, że Jesteś. To koniec tajemnicy przebudzenia. Bądź.

Nie ma nic złego w tym co dzieje się dookoła, ponieważ to droga. Wszystko jest OK, wręcz super. Potrafimy zarządzać energią jakiej ludożercy nigdy nie posiądą. Nie musimy się niczego i nikogo obawiać. Jestem kim jestem.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robi1906
Użytkownik

Punkt zero, jak już coś zaczynasz to dokończ.

Jak nam mówią pierwszy opis kraju Lechitów opisał żydowski handlarz niewolników ukrywający się pod arabskim imieniem i to nie była odosobniona “czarna owca”, inni żydzi handlowali niewolnikami (również białymi) całkiem niedawno, jest ciekawa książka-reportaż “Białe złoto”, polecam.

robi1906
Użytkownik

Punkt Z, samo otwarcie oczu na rzeczywistość nie spowoduje automatycznie wyjścia z niewolnictwa.
Ludzie o których piszę to nie jest żaden naród i nazwę sami sobie wybrali.

Wszystko się kręci wokół pieniądza, każda wojna powodowała coraz większe zadłużenie, najlepszym przykładem jest Hiszpania z czasów konkwisty, miliony wymordowanych i zamęczonych indiańskich tubylców których zamieniono w niewolników dało tylko to, że Hiszpania miała większy dług.

Powtarzam po raz kolejny, tym światem zbrodni i chciwości rządzi bardzo mała grupka osób, oczywiste jest też, że z tej sytuacji korzystają tysiące łajdaków bez skrupułów i nie rozróżniam przy tym narodowości ani sekty, dla mnie taki Bolek Wałęsa jest tyle samo wart co Ibn Jakub.
Karać, to ja chcę winnych.