Niewidzialna ręka historii

Opublikowano: 26.09.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 880

Konspiracyjna historia bada tę część historii, która jest wytworem planowania człowieka. W konspiracyjnej historii wierzymy, że wydarzenia, takie jak wojny i rewolucje, są wynikiem planowanych wydarzeń. Podczas gdy konspiracyjny pogląd nie jest dokładny dla pogody, wulkanów i trzęsień ziemi, jest to realistyczny i dokładny obraz wzajemnych powiązań między człowiekiem a narodami.

Konspiracyjne postrzeganie historii jest bezpośrednim wynikiem planów budowanych w tajemnicy, które poniekąd z definicji są spiskiem. Co ciekawe, konspiracyjny obraz historii jest także biblijnym obrazem historii. Drodzy Czytelnicy uważamy, że obecne wydarzenia na świecie nie są po prostu poszlakami, ale wynikiem zorganizowanej kampanii elitarnej grupy niewidocznych i nieznanych światowych liderów. Ich celem jest sprawowanie absolutnej dyktatorskiej kontroli nad światem, ustanowienie Nowego Porządku Świata.

Wojny w większości przypadków zaczynają się, gdy jeden naród przenosi się na terytorium innego. Depresje występują, gdy rynki przyjmują nieoczekiwane spadki. Inflacja występuje, gdy ceny są napędzane przez niedobory. Rewolucje zaczynają się, gdy ludzie, zawsze spontanicznie, podnoszą się, by obalić istniejący rząd. Są to tradycyjne wyjaśnienia wydarzeń historycznych. Wydarzenia zdarzają się przez przypadek. Innymi słowy tam nie ma żadnych głębszych przyczyn, historia skupia się na objawach a nie na przyczynach. Takie podejście do historii pozostawia wiele dręczących pytań.

A zatem czy to możliwe, że liderzy rządowi wspierani przez elity finansjery i bankierów zaplanowali te wydarzenia, a następnie skierowali ich wyjaśnienie do pożądanych wniosków? Czy to możliwe, że nawet wielkie katastrofy historii były częścią tego planu? Istnieje wyjaśnienie wydarzeń historycznych, które odpowiada na te pytania twierdząco. Nazywa się ono Konspiracyjnym Widokiem Historii i stanowi alternatywę dla Przypadkowego Widoku.

Wydarzenia historyczne zachodzą zgodnie z projektem z powodów, które nie są ogólnie znane publicznie, ale są dobrze znane osobom działającym w tym czasie. Franklin D. Roosevelt, który z pewnością widział wiele monumentalnych wydarzeń podczas kolejnych rządów, wypowiedział znamienne słowa: „W polityce nic nie dzieje się przez przypadek, a jeśli tak się stanie, to jest tak zaplanowane”. Jeśli planowane są zdarzenia szkodliwe, wynika z tego, że osoby, które miały cierpieć z powodu zaplanowanego zdarzenia, działałyby, aby zapobiec wystąpieniu owego zdarzenia, gdyby wiedziały o tym wcześniej.

Ludzie oczekują od rządu ochrony przed szkodliwymi zdarzeniami. Innymi słowy jedną z najczęściej używanych form oddziaływania na kształtowanie historii i kierunku, w jakim ma podążać nasza cywilizacja jest tworzenie sztucznie wykreowanego problemu, a następnie ofiarowanie ludzkości rozwiązania owego problemu. Owo rozwiązanie najczęściej ogranicza swobody i spycha ludzkość w coraz większy i mroczniejszy kąt i nie byłoby zaakceptowane przez społeczeństwo gdyby nie wystąpienie owego sztucznie wytworzonego problemu. Problem, reakcja, rozwiązanie. Ta metoda sprawdzała się w przeszłości i sprawdza się dziś.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.