Bawili się, zamiast być na sali sejmowej

Opublikowano: 25.09.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 349

Nieważne czy byli u Mazurka. Ważne, że nie było ich na sali sejmowej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Maciak czy na sali balowej czy sejmowej rząd i posłowie jednakowo się bawią, naszym kosztem pracujących obywateli. Posłowie finansowani przez swoich wyborców, to bat na wybieranych ,i przez wyborców odwoływani po 1lub w czasie kadencji. Likwidacja immunitetów , posłowie załatwialiby obywateli sprawy , a nie swoje prywatne na państwowym, partyjnym , niczyim folwarku.Ile województw tyle wybranych posłów wystarczy, partii nie trzeba! Na bieżąco zajmowali by się trudnymi sprawami obywateli i ich rozwiązaniem. A rząd polityką międzynarodową i rozwiązywaniem konfliktów międzynarodowych . Nie jak obecnie dzieleniem narodów,i wrogim nastawianiem jednych na drugich, to prowokatorzy wojny. Pytam tych prowokatorów kto brał udział w tych wojnach rozbójniczych na Bliskim Wschodzie , dla zysku . Teraz brak odpowiedzialnych za imigrantów na granicy, zbrodniarze !