Karetki zabiorą nieszczepionych tylko po teście na COVID-19

Opublikowano: 29.09.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2702

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska oświadczył, że każdy niezaszczepiony będzie testowany, zanim zostanie zabrany do szpitala przez karetkę. Szokujące słowa padły w wywiadzie dla Radia Zet.

Aż trudno uwierzyć, że po półtora roku śmiertelnego żniwa, jakie decydenci z Ministerstwa Zdrowia zebrali z ponad 150 tysiącami nadmiarowych zgonów, winni tego masowego wymierania Polaków są tak z siebie zadowoleni, że planują wybicie kolejnych dziesiątków tysięcy ludzi. Właśnie do tego doprowadzi warunkowanie ratowania życia przez posiadanie rzekomo dobrowolnej szczepionki. To, że osoby potrzebujące nie będą miały natychmiastowego wstępu do karetki bez czekania na wynik testu, z pewnością doprowadzi do zwiększenia umieralności. Jest to też kolejny sposób gnębienia niezaszczepionych przez władze.

„Wydałem zarządzenie, które mówi o tym, że każdy, kto jest zabierany przez zespół ratownictwa medycznego, musi mieć wykonany test na obecność koronawirusa. Myślę, że jeśli pacjent zgłasza się do POZ-tu, czy na SOR, powinien mieć wykonany test” – powiedział Waldemar Kraska.

Poza tym takie deklaracje wiceministra zdrowia oznaczają wprost, że umrze jeszcze więcej ludzi, nie z powodu wirusa – tylko z tego powodu, że będą unikać lekarzy, na przykład obawiając się zesłania na areszt domowy zwany kwarantanną.

Aż trudno uwierzyć, co zaplanowali urzędnicy z MZ. Jeśli ktoś ma zawał albo wylew, to przed transportem karetką na SOR najpierw będzie testowany. Z pękniętym wyrostkiem będziesz czekał na wynik. Jeśli przeżyjesz 15 minut, o ile nie wyjedzie covidek, ewentualnie będziesz transportowany do szpitala. Gdy się nie uda uratować życia ze względu na zwłokę, będzie można jeszcze przypisać zgon do statystyk covidowych wzmacniając przekaz o umierających niezaszczepionych.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl
Poprawki merytoryczne: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Dandi1981 29.09.2021 09:38

  Czyli jak masz zawał mówią proszę czekać 72h na wynik testu a później już szybciutko karetka wiezie Pana do szpitala chyba że wynik pozytywny to nie dotkniemy pacjenta, nawet żeby trędowaty był mają obowiązek zawieść go do szpitala, zwłaszcza jak ma covid więc po co te testy by w końcu w statystykach wlasciwa ilość śmierci pandemia zbierała.
  Dane GUS w 2020 zmarlo 480 tys Polaków o 60 tys więcej niż w 2019 w tym 20 tys na covid.
  2018 414 tys zmarlo
  2017 405 tys zmarlo
  Ile osob jest hospitalizowanych pod respiratorem w całej Polsce jest ich tak mało że liczby nikt się nie dowie.

 2. Szwęda 29.09.2021 15:20

  Dlaczego się nic nie robi ze zbrodniarzami, którzy uśmiercili w ostatnich latach setki tysięcy Polaków?

 3. hashi 29.09.2021 15:24

  Śpieszmy się wieszać tych zbrodniarzy inaczej nas wszystkich wymordują. To jest jawna wojna elit władzy z ludźmi. Strach teraz na cokolwiek zachorować, ministerstwo zdrowia stało się ministerstwem śmierci. Kościół nie służy już Bogu tylko Szatanowi.

 4. Cami 30.09.2021 09:40

  a jak wyjdzie pozytywny to odjada bez Cb buahahah, dla mnie to jeden z przykladow jacy de bile nami rzadza, zwykle swi nie pchajace sie do koryt zeby nakrasc w te 5 min ile sie da 🙁

 5. polach 30.09.2021 14:36

  @Szwęda

  Tu znajdziesz odpowiedz:
  https://literat.ug.edu.pl/ikbajk/058.htm

 6. donkey 30.09.2021 19:17

  “Wydałem zarządzenie” – w d niech sobie je wsadzi. Jest niezgodne z konstytucją. Pozwać go do sądu, jak nie pomoże to do trybunału unii jewropejskiej.

 7. woma123 01.10.2021 00:04

  HI

  O co tu ma do rzeczy konstytucja? ONI (jak za komuny, ONI!) mają w d..pie konstytucję (czego wyraz już niejednokrotnie dawali). Nic już teraz nie możemy zrobić chyba. ONI zdali sobie sprawę z własnej władzy absolutnej, i ulegli absolutnej korupcji.

  Wyjdziemy znowu na ulice przeciw ZOMO? Jak za komuny? Ja już za stary jestem, zresztą robiłem to 40 lat temu. I to co robiłem właśnie się w g..no obraca. A młodzi mają wszystko gdzieś. Wiec kto wyjdzie na ulice? Kto da do siebie strzelać (a przecie ONI już do nas strzelali, kilka miesięcy temu).

  Uciec? Ale dokąd? Prawie cały świat taki sam. Patrzcie na zdeptanych i zgnojonych dumnych Australijczyjów! Co z nimi ich ONI zrobili.

  To koniec wolnego świata. Ciekawe, kto za tym stoi. Władimir Ilicz mawiał “patrz kto w tym ma korzyść”

  DuDu

 8. beth 04.10.2021 09:15

  ostrzeżenie z Izraela
  https://m.cda.pl/video/7684713cd

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.