Niesamowite odkrycie na Antarktydzie

Opublikowano: 09.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 907

Według ekspertów trudniących się tematyką starożytnej kartografii oraz oceanografii, tylko bardzo zaawansowana kultura morska badająca Antarktydę po zakończeniu ostatniej epoki lodowcowej, 11 000 lat temu, mogła stworzyć mapy, na których Antarktyda jest bez pokrywy lodowej. W historii Ziemi takich map było wiele, dzisiaj praktycznie nie ma żadnych, co wyklucza temat Antarktydy jako Zielonego Kontynentu sprzed 11000 lat, a domniemanie, iż lód pokrywa ją od 9 milionów lat wciąż jest aktywne. Jednak ostatnie odkrycia dzięki satelitarnej archeologii oraz teledetekcji postawiły naukowe domniemania pod znakiem zapytania. Odkrycia z całego świata przemawiają za tym, iż nasza prawdziwa historia jest za wszelką cenę ukrywana przed opinią publiczną. Powstaje tylko pytanie dlaczego? Wszak nie powinno się obawiać prawdy.

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.