Niepokojące manewry żandarmerii wojskowej UE

Opublikowano: 08.05.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 316

Szkolenie, które odbyło się w niemieckiej prowincji północnej Nadrenii-Westfalii zostało zaprojektowane by przygotować żołnierzy w ramach europejskiego programu żandarmerii.

Breitbart Londyn poinformował, że w ćwiczeniach wzięło udział 600 członków różnych europejskich sił policyjnych i wojskowych, w dążeniu do przygotowania zjednoczonych europejskich sił żandarmerii.

Grupa żandarmerii wojskowej składająca się z członków siedmiu krajów europejskich, w tym Hiszpanii, Rumunii, Polski i Niemiec, ma na celu tłumienie zdarzeń po zaistnieniu scenariuszy konfliktu w krajach członkowskich UE.

Strona grupy poinformowała, że: “Celem kompleksowych ćwiczeń [15.04.2016 r.] będzie budowanie potencjału policji i żandarmerii, którzy będą uczestniczyć w międzynarodowych misjach stabilizacyjnych i projektach zawierających komponenty policji.”

Opisała wykonywane ćwiczenia jako “szkolenia, w których skupiano się na wszystkich umiejętnościach policyjnych, w tym policyjnych patrolach komun i społeczności, kontroli tłumów i tłumienia zamieszek, zespołów SWAT i dochodzenia sądowego”.

Na podstawie: Express.co.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o