Niepełnosprawni intelektualnie wyszczepiani pod narkozą?

Opublikowano: 20.04.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1297

Kurs szkoleniowy dla pracowników socjalnych przeprowadzony pod nadzorem rządu Saskatchewan (prowincja Kanady – przypis WM) wydaje się aprobować uspokajanie osób „silnie niespokojnych” z niepełnosprawnością intelektualną, aby można było podać im szczepionkę na koronawirusa, bez ich zgody.

Prezentacja z 1 kwietnia stworzona wspólnie przez rząd Saskatchewan i Inclusion Saskatchewan (INSK), pozarządową organizację społeczną, uczy pracowników socjalnych, jak pracować z „osobami o różnych potrzebach”, aby uzyskać ich zgodę na otrzymywanie szczepionki przeciwko COVID. „INSK opracował dokument dotyczący podejmowania decyzji wspomagany prostym językiem, aby pomóc kierować rozmowami z osobami, które podejmują decyzję o otrzymaniu szczepionki COVID-19” — głosi slajd w prezentacji. „W miarę możliwości ludzie powinni wyrażać świadomą zgodę” — stwierdza inny slajd.

Prezentacja zachęca do stosowania „technik wspomagających” i tworzenia pozytywnego środowiska dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, które mogą być przeciwne przyjęciu szczepionki. „Puść muzykę, zaoferuj kawę i pączki pokaż zdjęcia bliskich osób — głosi prezentacja. Pod koniec kursu zaleca się stosowanie środka uspokajającego dla osób niepełnosprawnych, które są „bardzo niespokojne” i sprzeciwiają się przyjęciu zastrzyku.

W slajdzie 29 jest postawione pytanie: „Co z możliwością zastosowania sedacji?” Wyjaśnienia pod slajdem wskazują, że można zastosować sedację. Nie ma wzmianki o uzyskaniu uprzedniej zgody. „Niektórzy ludzie nie otrzymują szczepionek przeciw grypie, nawet przy najbardziej kreatywnych podejściach, dostępnej edukacji zdrowotnej i niesamowitym wsparciu emocjonalnym zapewnianym przez ich bliskich tylko dlatego, że strach przed zastrzykiem jest tak silny” — czytamy dalej.

„Te osoby są często tymi, które również wymagają leczenia dentystycznego w szpitalu w znieczuleniu ogólnym itp., A jedyną nikłą nadzieją na zaszczepienie tych osób jest to, że do następnego terminu dentysty w szpitalu (co 2–4 lata) ), możemy poprosić o podanie dawki szczepionki w tym samym czasie ”.

Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.